X
تبلیغات
رایتل

با قهرمانی تیم رستوران روژان؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/05

مسابقات فوتسال رستورانهای همدان برگزار شد

اولین دوره مسابقات رستورانهای همدان تحت عنوان جام فجر با قهرمانی رستوران روژان به پایان رسید.

این مسابقات با همکاری و هماهنگی اتحادیه صنف رستوران ها و تالارهای پذیرایی همدان و بسیج اصناف استان در سالن پیام مخابرات همدان برگزار شد.

مسئول برگزاری بازیها با اشاره به برگزاری این دوره از بازیها افزود: این مسابقات به مدت پنج روز با شرکت هشت تیم در دو گروه چهار تیمی برگزار شد.

وی ادامه داد: چهار تیم رستوران گلها، تالاروحدت، رستوران روژان و تالار هزار و یک شب به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که تیم تالاروحدت با پیروزی 6 بر 1 برابر تالار هزار و یک شب به دیدار فینال راه یافت و در بازی دیگر هم رستوارن روژان 6 بر 4 از سد تیم رستوارن گلها عبور کرد.

مرتضی مایلی اظهار داشت: دو تیم رستوران گلها و تالار هزار و یک شب نیز در دیار رده بندی برابر هم قرار گرفتند که دو تیم در وقت معمول به تساوی دو بر دو دست یافتند که در ضربات پنالتی تیم رستوارن گلها موفق شد تیم تالار هزارو یک شب را از روبرو بردارد و به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کند.

مایلی بیان داشت: در دیدار فینال که با حضور مسئولین اتحادیه و هیئت فوتبال استان برگزار شد تیم رستوران روژان 5 بر سه بر تیم تالاروحدت چیره شد تا به قهرمان اولین دوره این مسابقات معرفی شد.

سرپرست برگزاری این بازیها گفت: تیم شهدای اصناف توانست به عنوان تیم اخلاق این ماسبقات برگزیده شود و احمد اردلانی بازیکن تالاروحدت نیز با 10 گل زده عنوان آقا گل این مسابقات را به خود اختصاص داد.

وی تصریح کرد: این مسابقات در سطح بسیار خوبی برگزار شد و امیدواریم که بتوانیم با برطرف کردن نقاط ضعف در سالهای آینده و دوره های آتی بتوانیم شاهد برگزاری یک دوره فوتسال پویا تر باشیم.

مرتضی مایلی در پایان خاطر نشان کرد: از تمامی کسانی که به جهت برگزار هرچه بهتر این مسابقات، مسئولین هیئت فوتبال، مجمع امور صنفی، اتحادیه رستوارنها و کبابیها ی همدان و دیگر عزیزان تشکر و قدرادنی میکنم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید