سامره: با تفکرات فنی مدیرروستا پاس را به جایگاهش می رسانیم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/22

علی سامره معتقد است تیم پاس می تواند با تفکرات فنی اصغرمدیرروستا به جایگاه واقعی‌اش در لیگ برتر بازگردد.  

مهاجم بلندقامت پاسی ها درباره‌ی بازگشت مدیرروستا به تیم گفت: حضور مدیر روستا در راس تیم باعث شوک روحی به بازیکنان شده به طوری که انگیزه آنان برای کسب پیروزی در دیدارهای آینده بیشتر شده و همه با شادابی و نشاط خاصی در تمرینات حضور یافته اند.

وی با قدردانی از سرپرست باشگاه پاس در حمایت همه جانبه از تیم گفت: خوشبختانه آقای صوفی ضمن درک شرایط تیم، تمام امکانات را برای بازیکنان ایجاد کرده و حالا وقت آن رسیده که بازیکنان پاسخ محبت های وی را با کسب نتایج مطلوب بدهند.

سامره با ابراز خرسندی از حضور مدیر روستا در تیم پاس گفت: مدیر روستا سرمربی ای متفکر و باهوش است و قطع یقین بازگشت وی با موفقیت تیم پاس در ادامه مسابقات همراه خواهد بود.

وی گفت: مجموعه تیم بسیار همدل و متحد در راستای کسب پیروزی و اعتلای تیم در ادامه رقابتهای لیگ برتر تلاش می کنند و مسلما این صمیمیت و رفاقتی که میان بازیکنان، کادر فنی و مسوولان باشگاه است، زمینه سربلندی تیم را فراهم خواهد ساخت.

سامره در پایان به نمایندگی از بازیکنان خطاب به مدیر روستا گفت: قول می دهیم با پیاده کردن تفکرات فنی شما در میدان مسابقه، راه برتری در هر دیدار را فراهم ساخته و پاس را به جایگاه واقعی اش بازگردانیم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب1 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید