X
تبلیغات
رایتل

پس از تساوی برابر پاس در همدان؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/11/16

فراز کمالوند: تساوی در خارج از خانه مطلوب بود

علی ثقفی

خبرگزاری فارس: سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: هیچ یک از دو تیم از نتیجه راضی نخواهند بود اما برای ما که خارج از خانه بازی می‌کردیم نتیجه مطلوب بود.

فراز کمالوند در کنفرانس خبری پس از دیدار تیمش در برابر پاس همدان، در جمع خبرنگاران افزود: به اعتقاد من بازی از کیفیت خوبی برخوردار نبود و تعطیلی لیگ که منجر به دور شدن هر دو تیم از شرایط مسابقه شده بود، روی عملکرد هر دو تیم تاثیری مستقیم داشت.

وی ادامه داد: ما در ایام تعطیلی لیگ 4 بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم؛ دو بازیکن در تیم ملی ایران، یک بازیکن در تیم ملی عراق و یک بازیکن در اردوی تیم ملی امید داشتیم که این مساله برخی از برنامه‌های تیمی ما را بهم ریخته بود.

سرمربی تراکتورسازی تبریز در خصوص موقعیت های دو تیم تصریح کرد: پاس همدان چند موقعیت نصیبش شد که روی شانس و اشتباه بازیکنان ما صاحب موقعیت شدند اما ما روی مسائل تاکتیکی به موقعیت رسیدیدم.

کمالوند در خصوص داوری مسابقه اظهار داشت: من سعی می‌کنم از اظهار نظر در مورد داوری خودداری کنم، هرچند داوری مسابقه در حد مورد قبولی بود اما فکر می کنم برخورد ابراهیمی درون محوطه جریمه که منجر به دریافت کارت زرد شد، پنالتی بود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درباره علت نیمکت نشینی مهدی ثابتی و این سوال که آیا ارتباطی بین نیمکت نشینی وی و شایعات اخیر در مورد قرارداد او با پاس، پیش از شروع فصل و امکان تاثیر گذاری در نتیجه بازی مانند بازی رفت، اذعان داشت: من اعتقادی به این حرفها ندارم و ما گل دریافتی در نیم فصل اول در تبریز را از روی بدشانسی دریافت کردیم.

کمالوند افزود: در طول هفته عباس محمدی تمرینات بهتری داشت و آماده‌تر نشان داد، به همین علت از وی در ترکیب ثابت استفاده کردیم.

سرمربی تراکتورسازی در خاتمه نقش مشکلات بوجود آمده بین او و کادر مدیریتی تیم و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان در نتیجه کسب شده و بازی ضعیف تراکتورسازی را بی تاثیر دانست و تاکید کرد: با بچه‌های صحبت کرده بودم که باید هر مشکلی را در جای خودش حل کرد؛ مسائل درون زمین، در داخل زمین و مشکلات بیرون از زمین در خارج از زمین مسابقه. 

 

این مطلب را در خبرگزاری فارس مشاهده نمائید. 

این مطلب را در سایت بین المللی گل مشاهده نمائید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید