X
تبلیغات
رایتل

پاس و استیل آذین امروز پشت درهای بسته دیدار می کنند

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/11/06

تیم فوتبال استیل آذین با پاس همدان پشت درهای بسته دیدار تدارکاتی برگزار می‌کند. 

صادق درودگر، سرپرست تیم فوتبال استیل آذین در این حصوص اظهار داشت: ساعت 14 امروز دیداری تدارکاتی با پاس همدان برگزار می‌کنیم اما این مسابقه پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران، عکاسان و تماشاگران برگزار می‌شود و محل برگزاری مسابقه را نیز اعلام نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه دیدار حساسی برابر استقلال در هفته بیست و یکم لیگ برتر داریم می‌خواهیم تیم را از انظار پنهان نگه داریم زیرا استیل آذین متفاوتی را در نیم فصل دوم خواهید دید.البته مسئولان تیم پاس همدان نیز از ما درخواست داشتند که این بازی پشت درهای بسته برگزار شود.
این دو تیم قصد دارند با استفاده از تعطیلی لیگ برتر و پیش از آغاز رقابت های نیم فصل دوم برای کسب آمادگی بیشتر و شناخت نقاط ضعف و قوت خود در یک دیدار دوستانه با هم دیدار کنند.

البته شنیده های ما حکایت از آن دارد که این بازی تدارکاتی ساعت 14 امروز چهارشنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.

استیل آذین در اردوی ترکیه هم دو بازی دوستانه برگزار کرد و این سومین بازی تدارکاتی این تیم در طول تعطیلی رقابت های لیگ برتر خواهد بود.

این دو تیم در این فصل دو با ر با یکدیگر رو به رو شده‌اند که در تهران استیل آذین سه بر صفر پاس را شکست داد و در بازی برگشت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. سیاوش اکبرپور تک گل استیل آذین را در شهر همدان به ثمررساند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید