X
تبلیغات
رایتل

قهرمانی پاس در جامی سراسر برنامه؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/11/03

فینال چهار جانبه یزد پیش از رده بندی برگزار شد 

تیم فوتبال پاس همدان عصر دیروز موفق شد در دیدار پایانی جام چهار جانبه یزد، که با حضور دو تیم دسته یکی و یک تیم از لیگ درجه سه آسیا، یعنی لیگ تاجیکستان، برگزار شد به مقام قهرمانی دست یابد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان، نکته اصلی درباره این مسابقات بی برنامگی برگزار کنندگان بود؛ ابتدا قرار بود این مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار شود اما پس اینکه تربیت یزد که به نوعی میزبان محسوب می‌شد، توانست در دیدار اول بر مس سرچشمه غلبه کند، برنامه تغییر کرد و بازیها ضربدری شد. 

نکته جالب‌تر اینکه به گفته سایت رسمی پاس، دیروز بازی فینال با برتری پاس همدان و با گلهای فرهاد خیرخواه به پایان رسید تا پاس قهرمان این جام باشد اما دیدار رده بندی هنوز برگزار نشده و قرار است امروز برگزار شود که در نوع خود در دنیای فوتبال بی‌نظیر است.  

با این تفاسیر و از روی شرکت‌کنندگان در جام و برنامه‌ریزی دقیق برگزار کنندگان می توان به کیفیت و سطح مسابقات پی برد. 

در شرایطی که تیم‌هایی چون استقلال و پرسپولیس یا سایر تیم های لیگ برتر، در جام های معتبر کشورهای ترکیه و امارات که تیم‌های مطرح اروپایی در آنها حضور دارند، شرکت می کنند تا با این کار سطح بازی و شرایط فنی خود را برای ادامه رقابتهای لیگ برتر بالا ببرند، تیم پاس با تیم‌های دسته پائین‌تر و درجه سه آسیایی دیدار می کند تا سطح بازی آنها بالا برود و آنها از بازی با پاس بهره‌مند شوند.  

 

این خبر را در آژانس خبری روز مشاهده نمائید. 

این خبر را در سایت بین المللی گل مشاهده نمائید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب1 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید