X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

نامزدی همدان برای میزبانی مسابقات فوتبال زیر 19 سال آسیا

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/10/14

رییس هیات فوتبال همدان از نامزدی این استان برای میزبانی مسابقات زیر 19 سال آسیا در سال 2012 از طریق فدراسیون فوتبال به AFC خبر داد.
عباس صوفی افزود: کفاشیان رییس فدراسیون که میزبانی همدان در رقابت های زیر 14 سال آسیا را مورد قدردانی قرارداده این بار مصمم به اخذ موافقت مقامات کنفدراسیون است.

وی گفت: از آنجا که مسوولان AFC در اردیبهشت ماه گذشته میزبانی همدان در رقابت های زیر 14 سال جنوب غرب آسیا را مطلوب ارزیابی کردند، تصمیم به درخواست میزبانی رقابت های مهمتر در سطح این قاره پهناور گرفتیم.
وی اضافه کرد: فدراسیون فوتبال کشورمان نیز ضمن قدردانی از میزبانی مطلوب همدان در رقابت های زیر 14 سال جنوب غرب آسیا، این استان را به عنوان تنها درخواست کننده، برای میزبانی مسابقات زیر 19 سال آسیا در سال 2012 به AFC معرفی کرد.
صوفی بیان داشت: فوتبال همدان در چند سال اخیر رشد قابل توجهی داشته و هدف از میزبانی رقابت های زیر 19 سال آسیا نیز آشنایی بازیکنان مستعد استان از سطح فنی بازیکنان برجسته تیم های ملی کشورهای آسیایی و کسب تجربه اندوزی در میزبانی های مهمتر است.
وی اظهار داشت: شمیل کمیل نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در رقابت های زیر 14 سال جنوب غرب این قاره در همدان نیز با ابراز خرسندی از شرایط میزبانی، این استان را لایق برگزاری مسابقات مهمتر و در سطح بالاتر دانست.
در صورت موافقت نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا، این پیکارها بهار سال 1391 برگزار می شود.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید