X
تبلیغات
رایتل

همت عابدی نژاد: پیکان برنامه مشخصی نداشت

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/10/04

مدافع تیم فوتبال پاس همدان گفت: پیکان مقابل ما برنامه خاصی نداشت ولی برنده شد.

همت عابدین نژاد اظهار داشت: پیکانی ها برابر ما تیم بی برنامه ای نشان دادند و تنها با ارسال ضربات بلند دروازه سامان صفا را تهدید کردند.

عابدی نژاد ادامه داد: در 30 دقیقه ابتدایی بازی سوار بر بازی بودیم و با خلق موقعیت های خطرناکی که بر روی دروازه پیکان ایجاد کردیم، موفق به زدن گل اول بازی شدیم.

وی تصریح کرد: اخراج وحید علی آبادی در نیمه اول بازی برنامه های ما را به هم ریخت و چون علی آبادی یک هافبک دفاعی است، سبب شد تا پس از اخراج وی، بازیکنان پیکان میانه میدان را از آن خود کنند.

مدافع تیم فوتبال پاس همدان اضافه کرد: پس از گلی که در نیمه اول به ثمر رساندیم، دل به ضدحملات و بازکردن دروازه میرزاپور بستیم. اخراج بازیکن ما باعث شد بیشتر به کارهای دفاعی روی آورده و در نهایت هم سه امتیاز حساس این بازی را واگذار کردیم.

وی در خصوص پست خود در این بازی نیز اظهار کرد: من در این بازی به عنوان مدافه راست به میدان رفتم و در این پست هم هیچ مشکلی برای بازی کردن ندارم.

مدافع پاس در خصوص داوری تیم های پاس و پیکان نیز گغت: در این دیدار داور باید در دقیقه 35 یکی ازبازیکنان پیکان را اخراج می کرد که مرتکب اشتباه بزرگی شد.

وی ادامه داد: تابع تصمیم محمود یاوری هستم و سرمربی تیم در هر پستی که بخواهد بازی می کنم، اما واقعیت این است که در دفاع وسط رحت تر هستم.

عابدی نژاد افزود: رقابت تنها در پایین جدول فشرده نیست، بلکه فاصله تیم ها در همه جای جدول کاهش پیدا کرده و ما با یک برد می توانیم چند پله صعود کنیم.

مدافع تیم پاس اضافه کرد: تعطیلات طولانی مدتی را پیش رو داریم و محمود یاوری با تجربه بالایی که دارد، پاس را تقویت خواهد کرد و من هم اطمینان دارم که پاس در نیم فصل دوم اوضاع بهتری را تجربه خواهد کرد.

وی در خصوص جایگاه پاس در پایان رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور نیز پیش بینی و عنوان کرد: پاس در نیم فصل دوم حال و روز بهتری خواهد داشت و من فکر می کنم در پایان فصل در بین تیم های هفتم تا دهم جدول رده بندی قرار خواهیم گرفت.

عابدی نژاد گفت: یاوری مربی بزرگ و باتجربه ای است و همه جامعه فوتبال، از وی شناخت کامل دارند.

وی افزود:: پاس تیم بزرگی است و با مربی برگی که در اختیار دارد در نیم فصل دوم احیا خواهد شد.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید