X
تبلیغات
رایتل

برای هدایت پاس همدان و تماشای دیدار این تیم در برابر استقلال؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/09/12

لوکا بوناچیچ  وارد ایران شد 

علی ثقفی 

خبرگزاری فارس: لوکا بوناچیچ برای پذیرش سرمربیگری پاس همدان وارد ایران شد. 

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، با توجه به نتایج ضعیف تیم فوتبال پاس همدان در هفته ها و ماه های اخیر، مدتی است که صحبت از اعمال تغییرات در کادر فنی و مدیریتی این تیم بر سر زبانها افتاده است. 

هیئت مدیره پاس همدان پس از برگزاری نشست های متوالی به این نتیجه رسیدند که تصمیم گیری در این بازه را به رئیس مجمع که پیریایی، استاندار همدان است، واگذار نمایند. 

در طول این مدت گزینه های زیادی برای مدیرعاملی پاس مطرح شد که نام برهانی نژاد و عباس صوفی بیشتر از سایرین بر سر زبانها بود. 

استاندار هم در فرصتی که برای ملاحی و همکارانش قائل شد، از آنها خواست که در 4 بازی پیش رو 4 امتیاز کسب نمایند که از این تعداد امتیاز در سه بازی سپری شده، 2 امتیاز میسر گردیده و بازی امروز پاس در برابر استقلال فرصت آخر تیم کاری ملاحی است. 

در همین راستا شنیدیم که لوکا بوناچیچ مربی نا آشنا در فوتبال ایران، به دعوت برهانی نژاد که این روزها از او به عنوان گزینه اول مدیرعاملی پاس یاد می شود، وارد ایران شده و امروز در ورزشگاه آزادی حاضر می شود تا از نزدیک بازی پاس و استقلال را زیر نظر بگیرد که در صورت عدم موفقیت این تیم در این مسابقه، با شناخت بیشتری سکان هدایت پاس همدان را برعهده بگیرد. 

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید