X
تبلیغات
رایتل

قضاوت را به مردم وامی گذاریم؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/09/06

شما خود در گذشته با خودخواهی مانع از ورود فوتبال به همدان شده اید
محمود کاتبی 
شب هنگام جمعه پنجم آذر از طریق برنامه دوربین خبرساز شبکه خبر سیما، بار دیگر شاهد تکرار چند باره پروژه انتقال تیم پاس به همدان توسط تعدادی از همه کاره های باسواد بودیم. 
جای تعجب و تاسف است؛ در حالیکه دلاور مردان این سرزمین درمسابقات آسیایی افتخار آفرینی می کنند، آیا قحطی سوژه وجود داشت که باز داستان نخ نمای انتقال پاس به همدان مطرح شد یا اینکه بویی به مشام بعضی ها خورده است. 
آقای تازه دوباره مربی شده! یادت هست در همدان در مصاحبه اختصاصی با گزارشگر ورزش از نگاه دو در همدان، گفتی: "به مردم همدان برای این حمایت و تشویق تیم پاس تبریک می گویم" 
و شما آقای دکتر که دستی بر هنر و پایی درفوتبال داری! 
آقای محترم، همدان پیشینه ای درخشان در ورزش و بویژه فوتبال دارد اما بودند آقایانی مثل شما که در سالهای دور با خودخواهی مانع از ورود چرخه اقتصاد و صنعت به شهرستان ها شدند تا امروز بعضی تیمهای فوتبال در بعضی شهرها پشتوانه اقتصادی مناسبی نداشته باشند. 
غمی نیست؛ استان همدان، پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین این قابلیت را دارد که در یک سال ورزشی، هزاران مسابقه فوتبال برگزار نماید و به همین لحاظ از سوی آقای الکسی سوسی، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال اسیا به عنوان شهر فوتبال معرفی شود. 
لابد بر این باورید که ایشان برای این انتخاب باید با شما و دوستانتان هماهنگ می کردند!؟ 
دست مریزاد به آقای لارودی این استاد و کارشناس واقعی فوتبال که انصافاً جدای از همه پارامترهای مثبت حضور هواداران فهیم و پرشور همدانی را در ورزشگاه تایید کرد. 
در انتها لازم است توضیح دهم که من هیچ وابستگی به باشگاه پاس بزرگ همدان ندارم، مگر اینکه بعنوان عضوی کوچک ازخانواده بزرگ و معظم شهدا و همچنین یک خبرنگارمستقل و فوتبال دوست، حامی تیم پاس هستم .... والسلام


 

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب1 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید