X
تبلیغات
رایتل

درخشان: پاس خوش‌شانس بود که شکست نخورد

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/08/21

سرمربی شهرداری تبریز گفت: پاس خوش شانس بود که امروز شکست نخورد و یک امتیاز گرفت. 

حمید درخشان پس از تساوی 2 بر 2 برابر پاس همدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز نسبت به هفته گذشته بازی بهتری ارائه کردیم و می‌توانستیم پیروز شویم اما گل اول حریف ثبات تیمی ما را به هم ریخت. این مدافعان ما بودند که اشتباه کردند. در حالی که شرایط بازی در اختیار ما بود.

وی ادامه داد:‌ پاس خوش‌شانس بود که شکست نخورد و بازی مساوی شد. دو گل از حریف پیش بودیم و موقعیت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم اما در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم وضعیت تیم ما به هم ریخت که این مربوط به شرایط روحی و روانی تیم پیش از حضور من می‌شود و باید روی آن کار کنیم تا آن نقاط ضعف برطرف شود. بازیکنان ما باید یاد بگیرند از گل‌های زده‌شان دفاع کنند. در تعطیلات لیگ تعطیلی نداریم و اردوی خارج از کشور برگزار خواهیم کرد.
درخشان در مورد وضعیت تیم گفت: سه بازیکن خارجی را از فهرست خارج خواهیم کرد و سه بازیکن جدید جایگزین آنها می‌کنیم اما بازیکن داخلی را از تیم کنار نمی‌گذاریم. یک نفر هم به کادر فنی اضافه می‌شود. من با سیستم میثاقیان تیم را اداره نمی‌کنم و با روش خودم مربیگری می‌کنم. ما در دور برگشت نتایج بهتری خواهیم گرفت.
سرمربی شهرداری تبریز در مورد دیدار با تراکتورسازی در جام حذفی گفت: حریف تیم قدرتمندی است و نفرات خوبی دارد. اما ما می‌توانیم با برطرف کردن ضعف‌های خود تراکتورسازی را هم شکست دهیم البته در این مسابقه من بیشتر به دنبال محک زدن تیم خود هستم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید