X
تبلیغات
رایتل

سقوط به رده سیزدهم در ادامه روند ناکامی ها؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/08/21

پاس نه کور کرد و نه شفا داد 

شهرداری تبریز 2-2 پاس همدان 

گل‌ها:

ورزشگاه: یادگار امام تبریز 

تماشاگر: ۴هزارنفر

داور: ایرج ساعدی

اخطار: اسلامی، سیف‌پناهی، خیرخواه(پاس) پیرزاده،حاتمی(شهرداری)

گلها: دقیقی(۶ از روی نقطه پنالتی)، بائو(۴۳) برای شهرداری، محبی(۴۸)، یدیگاریان(۵۵) برای پاس  

شهرداری:  

داود نوشی‌صوفیانی، ابراهیم ابرقویی، محسن نیسانی(73 علی کریمی)، مهدی محمدپور، حبیب گردانی، بابک حاتمی(79 وریا غفوری) محمدرضا طهماسبی، بهنام دادشوند(82 شهرام گودرزی)، رسول پیرزاده، میثم بائو، سعید دقیقی

سرمربی: حمید درخشان

پاس:  

سیدمهدی اسلامی، مجید حیدری، محمد ابراهیم خسروی، محسن ربیع‌خواه، پویا سیف‌پناهی، وحید علی‌آبادی(70 روزبه شاه‌علیدوست)، آرتور یدیگاریان(88 همت عابدی‌نژاد)، اکمل هولماتف، حمید کاظمی(46 مهدی آقامحمدی)، امیر محبی، فرهاد خیرخواه

سرمربی: اصغرمدیرروستا

شرح گل‌ها:

1ـ0(شهرداری): دقیقه 6 پاس عمقی میثم بائو، سعید دقیقی را در موقعیت تک به تک قرار داد و دروازه‌بان پاس با خطا دقیقی را متوقف کرد که داور نقطه پنالتی را نشان داد و خود دقیقی با یک ضربه سنگین توپ را وارد دروازه کرد.

2ـ0(شهرداری): دقیقه 43 پاس رسول پیرزاده به سعید دقیقی در داخل محوطه رسید و او نیز میثم بائو را صاحب موقعیت کرد که ضربه رو پای بائو بار دوم دروازه پاس را فروریخت.

2ـ1(پاس): دقیقه 49 امیر محبی در سمت راست صاحب توپ شد و بعد از چند قدم پیشرویی با شوتی آرام اولین گل پاس را به ثمر رساند.

2ـ2(پاس): دقیقه 55 پاس عمقی مهدی آقامحمدی در داخل محوطه جریمه در موقعیتی مشکوک به آفساید به آرتور یادیگاریان رسید و او نیز با یک ضربه بغل پا گل مساوی پاس را به ارمغان آورد.

بهترین بازیکن:  

میثم بائو هافبک سابق پرسپولیس در این مسابقه درخشش خوبی داشت و به جز گلزنی گل اول شهرداری را هم روی خطای پنالتی روی او به دست آورد.

اتفاق ویژه:  

برای چندمین هفته با وجود آنکه داخل ورزشگاه تماشاگری کمتر از 5 هزارنفر حضور داشت نزدیک به 2هزار تماشاگر در بیرون ورزشگاه کماکان به دلایل مشکلات بلیت از ورود به داخل استادیوم بازماندن و ترجیح دادند در سرمای تبریز از روی تپه‌های مشرف به ورزشگاه بازی را تماشا کنند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید