X
تبلیغات
رایتل

ابراهیم زاده: با استفاده از ضربات ایستگاهی پاس را شکست دادیم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/08/13

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازیکنان این تیم با استفاده از ضربات ایستگاهی موفق به شکست پاس همدان شدند.

منصور ابراهیم زاده پس از کسب پیروزی در برابر پاس همدان، افزود: با دو تفکر مقابل پاس همدان در هفته چهاردهم لیگ برتر قرار گرفتیم. تفکر اول این بود که با توجه به حضور ذوب آهن در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازیکنان محتاطانه وارد زمین شدند تا دچار مصدومیت نشوند.

وی ادامه داد: تفکر دوم این بود که بازیکنان پاس همدان با آگاهی از این موضوع ، روی به بازی درگیرانه و فیزیکی آوردند تا بتوانند ذوب آهن را در اصفهان شکست دهند.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: تعداد خطاهای بازیکنان تیم پاس همدان به خوبی موضوع فوق را اثبات می‌کند.

ابراهیم زاده اظهار داشت : بازیکنان ذوب آهن در دیدار برابر پاس با استفاده از ضربات ایستگاهی توانستند حریف خود را شکست دهند تا در صدر جدول رده بندی باقی بمانند.

وی عقب نشینی بازیکنان ذوب آهن پس از گل را طبیعی دانست و گفت : قصد داشتیم تا از گل خود دفاع کنیم و با همان یک گل مقابل حریف به برتری دست یابیم.

سرمربی ذوب آهن درباره وجود نام فرشید طالبی در میان نامزدهای کسب مرد سال ‪ ۲۰۱۰‬فوتبال آسیا افزود : طالبی با خصوصیات فیزیکی که دارد در تیم ذوب آهن در خط دفاعی به کار گرفته شد که در این پست هم کارایی خوبی داشته است.

وی با اظهار خرسندی از حضور دو بازیکن ایرانی دیگر در فهرست نامزدهای مرد سال فوتبال آسیا گفت : چند بازیکن دیگر کشورمان نیز شایستگی حضور در این فهرست را داشنتند.

ابراهیم زاده درباره حضور تیم ذوب آهن در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت : ‪ ۴‬بازی پوهانگ کره جنوبی را دریافت کرده‌ایم که پس از آنالیز این بازی‌ها عازم توکیو ژاپن می‌شویم.

تیم ذوب آهن اصفهان عصر پنجشنبه در آغاز هفته چهاردهم لیگ برتر باشگاه های ایران با یک گل از سد پاس همدان گذشت.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید