X
تبلیغات
رایتل

بازی با ذوب آهن را بی‌جهت حساس نمی‌کنیم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/08/10

مدیر روستا: وضعیت پاس بحرانی نیست 

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان مشکل تیمش را عدم استفاده بازیکنان از فرصت‌های گلزنی خواند و گفت: شرایط تیم پاس به هیچ عنوان بحرانی نیست و بزودی کسب نتایج مطلوب در لیگ برتر را از سر می گیریم. 

علی اصغر مدیرروستا در مورد دلیل ناکامی‌های اخیر تیمش گفت: وضعیت تیم ما بحرانی نیست و تنها در هفته‌های اخیر بازیکنان تیم پاس نتوانسته‌اند از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنند. ضمن اینکه در حال حاضر جایگاه ما در جدول رده بندی مناسب است.

وی افزود: بسیار امیدوارم هرچه زودتر تیم به شرایط مطلوبی که در 9 هفته نخست لیگ برتر داشت، بازگردد. این اتفاقات جزو طبیعت فوتبال است و بازیکنان هم در این وضعیت با استرس بیشتری به میدان می‌روند. البته اشتباهات داوری خصوصا در بازی با ملوان که بازیکن حریف توپ را از دروازه بیرون کشید و داور در آن صحنه به خوبی قضاوت نکرد، هم در ثبت این نتایج دخیل بوده است.

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان در مورد دیدار حساس پنجشنبه این تیم برابر ذوب آهن اظهار داشت: بازی سنگینی برابر ذوب‌آهن در اصفهان پیش رو داریم. البته این مسابقه تنها سه امتیاز داشته و ارزشی دیگری ندارد که بخواهیم آن را بی جهت حساس کنیم. ما نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا در آن دیدار امتیازات لازم را کسب کنیم.

وی با اشاره به اینکه کسب امتیاز در اصفهان برابر ذوب آهن تیم پاس همدان را به آرامش می‌رساند، تاکید کرد: قطعا کادرفنی و بازیکنان تیم ذوب آهن تمام هم و غم خود را روی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا گذاشته‌اند اما این دلیلی نخواهد بود که آنها مقابل ما با قدرت به میدان نیایند. با این شرایط کار سختی مقابل تیم ذوب آهن پیش رو خواهیم داشت.

مدیرروستا در پایان گفت: هدف‌مان این است در پایان نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر بتوانیم جایگاه فعلی خود در جدول رده بندی را حفظ و ارتقا دهیم و قطعا با تقویت تیم و انجام تمرینات مطلوب در زمان تعطیلات لیگ، در نیم فصل دوم با قدرت بیشتری در مسابقات حضور خواهیم یافت. 

تیم فوتبال پاس همدان پس از پیروزی یک بر صفر برابر صبای قم در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر در چهار دیدار اخیر، سه شکست را متحمل شده و در یک مسابقه نیز به نتیجه تساوی رضایت داده است. شاگردان مدیرروستا در حال حاضر با کسب 16 امتیاز رده دوازدهم جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر را در اختیار دارند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب1 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید