X
تبلیغات
رایتل

سخنی با متولیان سایت رسمی باشگاه پاس همدان؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/08/09

از سخنان استاندار بهره برداری سوء نکید!  

پس از انتشار صحبتهای اخیر استاندار همدان و رئیس هیئت مدیره باشگاه پاس، متاسفانه سایت باشگاه پاس همدان با سوء استفاده از گفته های استاندار، با انتشار مطلب اهانت آمیز دیگری، گفته های استاندار را به سمت و سوی مورد نظر خود سوق داد. 

به زعم ما؛ گفته های استاندار در راستای حمایت از مدیرعامل باشگاه با هدف حمایت از تیم و در جهت جلوگیری از بروز تشنج و استرس در اردوی پاس، پیش از دیدار حساس با ذوب‌آهن صادر شده است. 

قطعاً نظر رئیس هیئت مدیره پاس در خصوص انتقادات مطروحه در رسانه‌های مختلف، برای وی محفوظ است و شایسته تر آن است که همه ما در مورد هدف و غرض استاندار از انجام مصاحبه‌ اخیر در مورد مدیریت باشگاه پاس همدان خودداری نموده و از تفسیر یا تعبیر آن به نفع خود و در راستای مقاصدمان امتناع ورزیم. 

به طور حتم اگر کرم‌رضا پیریایی قصد طرح مطالبی که در خبر اخیر باشگاه پاس با عنوان "استاندار همدان بر حاشیه سازان پاس خط بطلان کشید" آورده شده، را داشت، مستقیماً در مصاحبه خود به آن اشاره  می نمود. 

بنابراین نیازی به تفسیر و ارائه برداشت های شخصی از گفته‌های ایشان نیست و بهتر آن است که همه ما ضمن اطاعت از سخنان وی و سایر اعضای هیئت مدیره، در راستای اهداف عالی و آتی آنها که قطعاً صرف و صلاح تیم را شامل می‌شود، گام برداریم. 

از سوی دیگر ما در ابتدای این مقاله با استفاده از کلمه "به زعم ما" به تفسیر هدف احتمالی استاندار از مصاحبه انجام شده، پرداخته‌ایم. شایسته است که سایت پاس نیز هر برداشتی که از گفته‌های استاندار داشته را با ذکر کلمه ای که نشان دهنده برداشت شخصی نگارنده از مصاحبه باشد، منتشر کند و نه از زبان شخص استاندار!!!   

از سویی دیگر بهتر است که سایت پاس از انتشار مطالب توهین آمیز به همه اهالی ورزش و رسانه خودداری نماید، چرا که در شان این تیم و سابقه ‌اش نیست که هر روز اینگونه فرد یا گروهی را مورد خطاب قرار دهد؛ استفاده مکرر از الفاظ "فتنه سازی" و "حاشیه سازی" انسان را به یاد مسائلی فراتر از فوتبال و ورزش می اندازد. 

بهتر است موارد و انتقادات به جا و سازنده را بیش از اندازه بزرگ و دشمنانه قلمداد ننمائیم و با برداشت صحیح از مسائل با عینک خوش بینی به آنها بنگریم.  

متاسفانه باشگاه پاس همدان علاوه بر عملکرد ضعیفی که در زمین فوتبال داشته، در برخورد با انتقادات طرح شده در رسانه‌ها به شکلی عمل نموده که روز به روز بر شمار منتقدانش افزوده شده‌است؛ اخیراً خبرگزاری فارس، صدا و سیمای مرکز همدان، باشگاه خبرنگاران، رئیس هیئت فوتبال همدان، روزنامه همدان پیام و برخی هفته نامه های استانی و روزنامه های ورزشی سراسری در انتقاد از عملکرد باشگاه پاس همدان مطالبی را منتشر کرده‌اند. 

امیدواریم در 4 هفته باقی مانده تا پایان نیم فصل، نتایجی حاصل نشود که در استمرار این حمایتها تاثیر گذار باشد و هیئت مدیره در آن مقطع نیز همچنان بر حمایت خود اصرار داشته باشد.

خداوند همه ما را به راه راست هدایت فرماید....ان شاءالله

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید