X
تبلیغات
رایتل

علی دایی: برای تصاحب صدر جدول به دیدار پاس می‌رویم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/17

علی دایی درباره دیدار روز شنبه برابر پاس همدان عنوان کرد: بازی بسیار سختی داریم. این تیم دارای مهره‌های بسیار خوب و یک مربی خوب به نام علی اصغر مدیرروستا است. مدیرروستا یکی از بهترین مربیان فوتبال ما است و به نظرم باید منتظر روز سختی باشیم.
وی افزود: به دنبال این هستیم تا با یک بازی منطقی و تمرکز در زمین خودمان بتوانیم برنامه خود را به حریف دیکته کنیم و به خواسته‌مان برسیم. در این بازی قطعا به دنبال تصاحب صدر جدول خواهیم بود.

دایی در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم گفت: خدا را شکر مصدوم و محرومی نداریم و امیدوارم با اضافه شدن بازیکنان ملی‌پوش‌مان با قدرت کامل به دیدار پاس برویم.
سرمربی پرسپولیس در خصوص جدایی مهدی تارتار و حضورش در راه‌آهن به عنوان سرمربی تاکید کرد: تارتار دوست بسیار نزدیک من است. ایشان روز گذشته و در ابتدای تمرین به دیدارم آمد و از من اجازه گرفت تا به راه‌آهن برود. او یکی از افرادی است که رفاقتی دیرینه با من دارد و هرجا که باشد برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.
دایی در خصوص حضور مربی جدید به جای تارتار گفت: تمهیداتی را در نظر می‌گیریم تا کادر فنی کامل‌تر شود و از این بابت دچار مشکل نشویم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید