X
تبلیغات
رایتل

برخی افراد خود را عین پاس و پاس را عین خود می دانند

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/16

روزنامه هگمتانه؛ مجالی برای انتشار مقاصد شخصی 

در چند روز اخیر شاهد روند متغیر و شخصی گرایانه در قسمتهای ورزشی روزنامه محلی هگمتانه همدان هستیم که به ابزاری جهت درج مقاصد شخصی و لاپوشانی اشتباهات و غرض ورزی های نگارنده آن تبدیل شده است. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان، فردی که تا چندی پیش حتی زحمت آمدن به ورزشگاه را به خود نمی داد، بردن یا باختن پاس برایش فرقی نداشت و به حضور پاس صرفاً با دیدی حرفه ای تنها به عنوان منبعی خبرساز برای زودتر و راحت تر پر کردن صفحات رسانه نگاه می کرد، اکنون و پس از بدست آوردن سمت در باشگاه پاس، آنچنان خود را با این تیم قرین و نزدیک می داند که خود را عین پاس و پاس را عین خود می داند و با فرافکنی قصد دارد دیگران در به جای خود مواخذه نموده و انتقاد آنها از خود را انتقاد از پاس جلوه دهد.

حال آنکه پاس بزرگ و با قدمت کجا و این فرد کجا ؟ 

این شخص که حتی نمی دانست کدام بازیکن در کدام منطقه از زمین بازی می کند و چپ پا است یا راست پا و در زمان نگارش مطالب گاه به گاه خود، در تماس با سایرین از این موارد مطلع می شد، امروز انتقاد از عمکرد خود را انتقاد از پاس و دشمنی با پاس قلمداد کرده و نگارنده مطلب انتقادی را در روزنامه هگمتانه به عنوان دشمن پاس مورد خطاب قرارد می دهد. 

اکنون شرایط کاری او به صورتی شده که نقش منبع خبر ساز و نگارنده خبر را توامان بازی می کند، روزنامه هگمتانه به خواستگاه او برای درج مقاصد شخصی و ابزاری برای تخلیه عقده ها تبدیل شده و بر این باور است که با درج و انتشار اینگونه مقالات باعث تضعیف و عقب نشینی منتقدانش می شود، غافل از اینکه با این روش، موج انتقادات را تشدید می نماید.

فرد مورد اشاره در روزنامه هگمتانه دوشنبه هشتم شهریور ماه، آنچنان به ناحق و با بی انصافی گزارشگر دیدار پاس همدان و سایپای البرز را ترور شخصیتی می کند که علیرضا صفی زاده در تماس با این پایگاه، با صدایی بغض آلود، ضمن گلایه از وی، خواستار انتشار جوابیه در این خصوص می شود.

جالب است که این ورزشی نویس محترم و شناخته شده، پس از انتشار جوابیه صفی زاده، برای پاک کردن صورت مساله و رفع جو بوجود آمده، در مصاحبه ای با صفی زاده که در سایت رسمی باشگاه پاس و روزنامه هگمتانه نیز منتشر شد، موضوع را به خیال خود جمع و جور می کند.

وی در روزنامه هگمتانه روز دوشنبه پانزدهم شهریور ماه، با چرخش زیاد، کسی که درست یک هفته قبل، با نوشتن مقاله ای انتقادی تضعیف کرده بود را آنچنان مورد تمجید قرار می دهد که خواننده به تعجب وا داشته می شود و منتشر کننده مصاحبه صفی زاده را به عنوان دشمن پاس به خوانندگان معرفی می کند.

این خبر در حالی منتشر می شود که اهالی ورزش و فوتبالدوستان که اخبار و گزارشات فوتبالی خبرنگاران و نویسندگان این پایگاه را در همین پایگاه و روزنامه ها دنبال می کردند، به این نکته واقف هستند که قلم نگارنده از زمان حضور سردار ملاحی در باشگاه پاس، در نقش حمایتی بوده است؛ به شکلی که مدیرعامل پاس همدان در ابتدای سال 89 با اهدا تقدیرنامه، از زحمات ما تشکر و قدردانی نمودند.  

متاسفانه مسئولین روزنامه مذکور بدون توجه به برخوردها و نوشته های شخصی و مغرضانه فرد مورد اشاره، بستر را برای قلم زدن وی فراهم نموده و توجهی به استفاده های ابزاری وی از این نشریه ندارند. 

ما بر اساس وعده ای که به سرهنگ حسنی، معاونت محترم فرهنگی باشگاه پاس همدان داده بودیم، دیگر قصد نداشتیم کاری با فرد مورد نظر داشته باشیم، اما شیطنت ها و قلم زنی های جهت دار و مغرضانه وی باعث شد تا ما نیز به نوبه خود در صدد پاسخگویی برآئیم.

هنوز حرکت غیر حرفه ای این فرد در نگارش مطلب انتقادی بر علیه استاد عبدالله کاظمی روشن، از پهلوانان با سابقه و شناخته شده همدان که شخصیت و جایگاه وی را مورد تخریب قرار داده بود و وی را تا آستانه محکومیت قضایی پیش برده بود که در نهایت با وساطت بزرگان از آن رهایی یافت و کارنامه مشخص وی در هیئت کشتی را فراموش نکرده ایم.

امیدواریم مسئولین روزنامه هگمتانه هر چه زود تر در جهت اصلاح شرایط و ممانعت از استفاده ابزاری از این نشریه، تصمیمات لازم را اتخاذ نموده و از تخریب وجهه روزنامه جلوگیری نمایند.   

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب8 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید