X
تبلیغات
رایتل

9 امتیاز از چهار بازی، کارنامه موفق کادر فنی پاس

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/05/24

میثم ناصرنژاد – مدیر روابط عمومی باشگاه پاس

ترکیب موفق کادر فنی تیم پاس متشکل از اصغر مدیر روستا، محسن عاشوری، محسن گروسی، اسماعیل اردلان و سرادان گمالوویچ تا به اینجا (پایان هفته چهارم) با کسب نتایج مطلوب توانسته زنگ خطر را برای حریفانی به صدا درآورد که در بازی های آتی باید با نماینده استان همدان روبه رو شوند.

نیمکت غنی کادر فنی تیم پاس به زعم کارشناسان فوتبالی اصلی ترین عامل موفقیت فعلی ایم تیم شگفتی ساز معرفی می شود.  

اوضاع تاکتیکی کم نقص در پست های مختلف تیم پاس نشان از نگاه همسو کادر فنی در پرداختن به نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف تیمی دارد.

آمادگی بدنی و انگیزه مضاعف بازیکنان جوان نشان از میزبان توانمندی آنها برای رسیدن به اهداف اصلی باشگاه پاس یعنی کسب نتایج منطقی و مطلوب در لیگ دهم دارد.

تیمی که در مقایسه با اکثریت تیم های حاضر در لیگ به لحاظ اعتبار مالی در سطح پایین تری برخوردار بوده و اعتماد مدیرروستا به جذب بازیکنان جوان و کم نام و نشان، تا به اینجا شرایط مطلوبی را برای تیم به ارمغان آورده است.

دعوت از ستاره های سابق فوتبال ایران همچون عاشوری، گروسی و اردلان در کادر فنی تیم پاس شرایط بسیار متفاوت به نسبت فصل گذشته در این تیم ایجاد کرده است و البته در این موفقیت نباید از تلاش و زحمات سرادان گمالوویچ و رضا طلایی دیگر مربیان این تیم چشم پوشی کرد.

حالا مدیر روستا با میدان دادن به جوانانش ثابت کرده که آنچه که سرمربی پاسی ها در سر می پروراند، نه تنها در نگاه بلکه در عمل هم موفقیت آمیز خواهد بود.

بازی کم نقص با چاشنی اعتماد به نفس و دوندگی بی امان بازیکنان و نیز پیاده کردن مناسب دستورات تاکتیکی کادر فنی مقابل تراکتورسازی تبریز نشانگر این بود که شاگردان مدیر روستا در لیگ دهم حرف های زیادی برای گفتن دارند.

بازیکنانی نظیر خیرخواه، کاظمی، صفا، حیدری و علی آبادی در بازی مقابل تراکتورسازی بسیار موفق ظاهر شدند تا جایی که تحسین کارشناسان فوتبالی را برانگیختند.

حالا پاسی ها با 9 امتیاز و حضور در جمع مدعیان به خود می بالد. جایی که این تیم کم هزینه لیگ برتر بالاتر از تیم های متمول و سرمایه داری نظیر سپاهان، سایپا و استقلال، برای حریفان پیش روی خود خط و نشان می کشد و می خواهد سالی پر رونق و تماشاگر پسند را برای هوادارانش رقم بزند.

کسب پیروزی مقابل تیم های مس کرمان، پیکان قزوین و تراکتورسازی تبریز سهل و آسان به دست نیامده و این برتری ها دست مایه برنامه ریزی اصولی کادر فنی، تاکتیک پذیری بازیکنان و آمادگی تیمی است.

بدون شک اعتماد و اصرار سردار ملاحی به ماندگاری اصغر مدیر روستا و به دنبال آن رویکرد جوانگرایی و اخلاق مداری در جذب بازیکن ثابت کرد که سیاستگذاری مدیرعامل باشگاه پاس در این بخش توفیق آمیز بوده و قطع یقین آینده ای درخشان پیش روی تیمی است که هرچند ادعایی در لگ برتر ندارد، اما می خواهد خوب نتیجه بگیرد و از اعتبار فوتبال استان همدان دفاع کند.

عملکرد فعلی این تیم به نسبت مدت مشابه فصل گذشته، هیچ گاه قابل مقایسه نیست و این حرکت آغازین که توام با درخشش بازیکنان، تلاش مضاعف کادر فنی و درایت مدیرعامل باشگاه در برنامه ریزی موفق بوده، نوید بخش فردایی بهتر برای تنها نماینده فوتبال غرب کشور در لیگ برتر است.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید