X
تبلیغات
رایتل

هواداران نگرانی در خصوص تیم خود نخواهند داشت

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/05/13

پیمبری : پاس اصلی هنوز رو نمایی نشده است  

دو هفته ای از آغاز بازیهای لیگ می گذرد و هنوز زمان مناسبی برای قضاوت در خصوص و اوضاع و احوال تیم ها نیست. 

با این وجود به سراغ قائم مقام باشگاه و سرپرست تیم فوتبال پاس رفتیم و نظر وی را در خصوص عملکرد سفید و سبز پوشان در دو هفته اخیر و پیش بینی اش از روزهای آتی این تیم و بازیکنان جوانش جویا شدیم:

به رئیس جمهور مردمی و ورزش دوست خیر مقدم می گوییم و به مردم همدان تبریک

سرهنگ مجتبی پیمبری در ابتدای صحبت های خود با اشاره به سفر رئیس جمهور ولایت مدار، مردمی و ورزش دوست در همدان تبریک ویژه ای به مردم همدان گفت و افزود: بدنبال این سفر و حضور دکتر محمود احمدی نژاد در پایتخت تاریخ و تمدن ایران می توانیم شاهد موج جدیدی از پیشرفت در تمامی سطوح استان بویژه ورزش باشیم که این موضوع واقعاً جای شادی و تبریک دارد.

وی اضافه کرد: از جانب خانواده پاس حضور رئیس جمهور محترم را خیر مقدم می گویم و سفر خوشی را برای ایشان آرزومندم.

 

هواداران نگرانی در خصوص پاس نخواهند داشت

قائم مقام باشگاه پاس عنوان کرد: در هفته های آغازین مسابقات همیشه نوساناتی در عملکرد تیم ها مشاهده می شود که گویای آینده تیم ها نیست و این نوسان خیلی زود و در عرض دو هفته در تیم ما رخ داد اما من می توانم از تیم خودم پیش بینی آینده ای روشن داشته باشم.

وی ادامه داد: به آینده تیمی که موشکافانه یارگیری کرده است باید خوشبین بود اما دلیل امیدواری من و سایر مسئولین تیم از آن جهت است که جوانان فعال در تیم با عملکرد خوبشان پتانسیل و انگیزه های خود را به نمایش گذاشته اند بعلاوه کادر فنی با برنامه و فوتبال دیده ای بالای سر این بازیکنان گرانقدر است که جای هیچگونه نگرانی را باقی نمی گذارد.

سرهنگ پیمبری تأکید کرد: با هزینه ای که برای تیم صرف کرده ایم و برنامه ای که تدارک دیده ایم قطعاً مؤفق خواهیم بود.

 

باخت مقابل استیل آذین ناراحتم کرد نگرانم نکرد

سرپرست تیم فوتبال پاس اظهار داشت: شکست سنگینی مقابل استیل آذین متحمل شدیم اما دلیل این شکست ناتوانی پاس نبود بلکه بی تجربگی در چند صحنه بود که منجر به گل های حریف شد.

با استفاده از تجربه ای که بازیکنان در این بازی کسب کردند مطمعناً دیگر شاهد چنین نتایجی از پاس نخواهیم بود.

 

پاس واقعی رونمایی نشده است

سرهنگ پیمبری با اشاره به اینکه هنوز از پاس واقعی رونمایی نشده است گفت: بازیکنان مهم و سرشناسی چون امیر محبی و اودو نیجریه ای که حساب ویژه ای روی آنها باز کرده بودیم بدلیل مصدومیت به میدان نرفته اند و با غیبت این دو و عدم کسب تجربه سایر بازیکنان نمی توان گفت پاس واقعی همین است.

تا چند هفته دیگر پاس شاهد پاس واقعی و نتایج درخشانش خواهیم بود.

 

افزایش قیمت بلیط مهم ترین دلیل استقبال کم هواداران است

قائم مقام باشگا و سرپرست تیم فوتبال پاس در خصوص علت عدم استقبال هواداران از اولین بازی خانگی پاس عنوان کرد: افزایش قیمت بلیط مهم ترین دلیل این اتفاق است اما برگزاری مسابقات در روز های وسط هفته و بالا رفتن توقعات مردم از کیفیت بازی ها با دیدن رقابت های پر شور جام جهانی باعث شده در تمامی شهر هایی که داری تیم لیگ برتری هستند، شاهد افت انگیزه هواداران در استادیوم ها باشیم که متأسفانه این موضوع در همدان نیز بسیار مشهود بود.

وی تاکید کرد: امیدواریم با گذشت زمان و کسب نتایج خوب توسط تیم هواداران بار دیگر همانند سابق حمایت ها و پشتیبانی های بی حد و حصر خود را انجام داده و وظیفه خود را در قبال تیمشان ادا نمایند.

 

امتیاز لازم را از بازی مقابل پیکان می گیریم

سرهنگ مجتبی پیمبری در خصوص دیدار تیمش مقابل پیکان در هفته سوم رقابت های لیگ گفت: بازی سختی در پیش داریم اما طبق برنامه ای که برای تیم در نظر گرفته ایم باید از این بازی امتیاز لازم را بگیریم تا در برنامه ریزی خللی وارد نشود و تیم برای بازیهای آینده روحیه بگیرد.

وی خاطر نشان کرد: با وجود اینکه پیکان در دو هفته اول دو متحمل دو شکست شده اما ما این تیم را دست کم نمی گیریم و آماده یک جدال سخت و تماشایی می شویم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید