X
تبلیغات
رایتل

تومباکوویچ: بازی با پاس همدان برای ما حساسیت زیادی دارد

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/05/08

سرمربی تیم فوتبال استیل آذین تهران در آستانه دیدار هفته دوم تیمش برابر پاس همدان گفت: در هفته‌های اول مهمترین چیز حفظ نظم و ایجاد هماهنگی لازم در تیم است، صدرنشینی در این چند هفته اهمیت زیادی ندارد.

لوبیسا تومباکوویچ درمورد بازی تیمش مقابل پاس همدان گفت: خوشبختانه بازی اول را در اهواز به سود خودمان تمام کردیم و 3 امتیاز ارزشمند از یک بازی خارج از خانه کسب کردیم. دومین بازی در ورزشگاه خانگی ما انجام می شود و برابر تیم پاس که یکی از تیم های خوب و جوان فوتبال ایران است.

تومباکوویچ اضافه کرد:من فیلم بازی اول پاس را دیده‌ام و همین‌طور اطلاعات دیگری در خصوص این تیم به دست آورده ام. در همین اندازه حریف دوم خودمان را می شناسیم. می توانم بگویم پاس تیم خوب و جوانی است که در زمین تلاش زیادی می کند. این تیم پتانسیل خوبی دارد و می تواند روز شنبه بازی خوبی مقابل ما انجام دهد.از نظر من هیچ بازی آسان نخواهد بود و این مسابقه هم برای ما حساسیت زیادی خواهد داشت چون باید همه بازی ها را جدی بگیریم.

تومباکوویچ با اشاره به تمرینات روزهای اخیر استیل آذین اظهار کرد: در هفته ای که گذشت تمرینات خیلی خوبی انجام دادیم و من واقعا از آمادگی بازیکنان در تمرینات کاملا راضی بودم. همه اعضای تیم ما انگیزه زیادی در این تمرینات تلاش می کردند که این مسئله برای من باعث خوشحالی است. با ادامه این تمرینات می توانیم روند تیم خودمان را حفظ کنیم و با آمادگی کامل در بازی های پیش روی به میدان برویم.

سرمربی استیل آذین در پایان پیرامون وضعیت تیمش در جدول رقابت ها و احتمال صدرنشینی استیل آذین در بازی های این هفته گفت: ممکن است با پیروزی در این بازی صدرنشین شویم اما صدرنشینی در هفته های ابتدایی برای من اهمیت زیادی ندارد. مهم این است که در ابتدای لیگ اعضای تیم به هماهنگی لازم دست یابند و با نظم روند خودمان را حفظ کنیم. ما در همه بازی های خانگی و خارج از خانه تنها برای پیروزی به میدان می رویم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید