X
تبلیغات
رایتل

اختصاصی/ من یک ورزشی نویس هستم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/05/03

پیریایی: افتخار می‌کنیم در هیئت دولت طرفدار تیم پاس داریم

کرم رضا پیریایی شنبه شب در نشست صمیمی با بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی باشگاه که به همت هیات فونبال استان همدان برنامه ریزی شده بود، افزود: از ملاحی و کلیه مجموعه زحمت کشان پاس و خبرنگاران به خاطر زحماتشان سپاسگزارم.

استاندار همدان با اشاره به حضور حاجی‌بابایی در هیئت مدیره پاس گفت: اگر در هیئت دولت طرفداران استقلال و پرسپولیس حضور دارند، افتخار می‌کنیم که یک پاسی نیز حضور دارد.

استاندار همدان ادامه داد: من با فوتبال غریب و بیگانه نیستم، در سال 56 در سطح جوانان لرستان در دفاع راست بازی می کردم و آشتیانی و بعد ها نظری الگو های من در این پست بودند. از سوی دیگر با فوتبال آشنا هستم و یک ورزشی نویس هستم.

وی اظهار داشت: اولین سالی که فرماندار شدم، مسابقات فوتسال به را انداختم که با 17 گل آقای گل مسابقات شدم.

کرم رضا پیریایی با بیان اینکه فوتبال امروزه دنیای دیگری است، خاطر نشان کرد: وجود فوتبال برای هر منطقه یک موقعیت است و وجود پاس برای استان بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به شناخت مکتب پاس از دهه 60 و آشنایی با بازی چهره های شاخص پاس چون حبیبی، شرفی، نیک نفس و شاهرخی، یادآور شد: در آن زمان فقط مجلات کیهان ورزشی و دنیای فوتبال منتشر و روزهای اول هفته توزیع می شدند. من همه آنها را مطالعه می کردم و با جغرافیای جهان هم از طریق فوتبال آشنا شدم.

پیریایی با تمجید از حرکت دولت نهم در اجرای عدالت محوری در زمینه لیگ حرفه ای فوتبال در استانها، ابراز داشت: هر استانی که قوی بود و می توانست، یک تیم گرفت که بهترین تیم سهم استان همدان شد.

استاندار همدان با تاکید بر تقویت پاس در مسابقات لیگ برتر، گفت: یکی از مطالبی که در زمان انتصاب به سمت استاندار همدان در هیات دولت مطرح کردم مساله پاس بود که گفتم پاس باید قوی ظاهر شود.

وی با اعلام حمایت کامل از ملاحی، افزود: بیگی، استاندار آذربایجان شرقی در تماس تلفنی سردار ملاحی را برای مدیرعاملی باشگاه تراکتور سازی خواست اما به خاطر نقش موثری که ایشان داشتند، با این انتقال موافقت نکردم.

کرم رضا پیریایی ادامه داد: تیم خوب و بی حاشیه ای داریم. بعضی وقتها مدیرعامل و سرمربی ها حاشبه ساز می شوند و به این علت انشعاب پیش می آید که ما خوشبختانه چنین مشکلی را نداریم، به همین علت از این تیم حفظ عنوان پاس و کسب افتخار برای همدان را انتظار داریم.

پیریایی با تقدیر از وزیر آموزش و پرورش، تاکید کرد: حضور دکتر حاجی بابایی برای مجموعه پاس یک افتخار است و خوشحالیم که اگر در هیات دولت طرفداران استقلال و پرسپولیس حضور دارند، یک پاسی نیز حضور دارد.

وی خاطر نشان کرد: همه اعضاء مجمع و هیات مدیره پاس در زمان برگزاری مسابقات در هر جا که باشیم، به فکر پاس هستیم و نتایج آن را پیگیری می کنیم. هیات مدیره مایل است که اتفاقاتی چون اردوی هلند تکرار شده و پاس با بزرگان فوتبال دنیا مانند ریکارد روبرو شود.

رئیس مجمع باشگاه پاس در خاتمه با تاکید بر نیاز پاس به نشر و چاپ یک روزنامه ورزشی، تاکید کرد: وقتی تیتر روزنامه های ورزشی را از رادیو و تلویزیون می شنویم، نیاز است که ما هم سهمی داشته باشیم و مصاحبه های سرمربی و بازیکنان ما و اخبار پاس نیز در این برنامه ها پخش شود. ورزشی نویسی کار سختی نیست نه اینکه کارشناسی لازم نیست اما بیشتر صفحات را عکس و رپرتاژ در بر می گیرد. تشکیل این رسانه کمک زیادی به تقویت کانون هواداران خواهد کرد.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب1 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید