X
تبلیغات
رایتل

ملاحى: بهترین تقویم با محدودیت موجود تنظیم شد

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/04/09

مدیرعامل باشگاه پاس همدان گفت: با توجه به محدودیت هاى موجود و مسابقاتى که امسال در قاره آسیا برگزار مى شود، بهترین تقویم تنظیم شده است.  

سردار کریم ملاحى ضمن بیان مطلب فوق در مورد تدوین تقویم لیگ دهم اظهار داشت: با توجه به برگزارى مسابقات جام ملت هاى آسیا، غرب آسیا، مسابقات گوانگژو و دیگر بازى ها در قاره آسیا، فشردگى ها و وقفه ها در چنین تقویمى اجتناب ناپذیر بود زیرا تیمى کارشناسى آن را تدوین و همه موارد را در آن لحاظ کردند. 

او با بیان اینکه تنها در این تقویم باید اردوهاى تیم ملى را جابه جا کرد، افزود: طبق استعلام سازمان لیگ مسئولان و مربیان تیم ها مى توانند نظر خود را در مورد این تقویم بصورت مکتوب به سازمان لیگ ارائه دهند و قطعا اگر نظر خوبى بود مسئولان سازمان لیگ آن را در تقویم لحاظ خواهند کرد ولى کمک فکرى از سوى هیچکس صورت نگرفته است. 

مدیرعامل باشگاه پاس همدان اضافه کرد: من در جریان تدوین تقویم بوده ام و اگر کسانى هستند که نظرى بهتر دارند، در این روزها باید آن را ارائه کنند تا در تقویم لحاظ شود، اما هیچکس پاسخى نداده زیرا راهى به جز این برنامه ریزى وجود نداشت. 

وى با اشاره به اینکه در دى ماه ۱۵ روز مسابقات جام ملت ها برگزار مى شود که با توجه به برگزارى اردوها و بازى هاى تدارکاتى تیم ملى، ۳۷ روز وقفه در لیگ ایجاد مى شود، تصریح کرد: واقعا ایجاد تغییر در این تقویم سخت است اما بازهم مى گویم قطعا اگر نظر بهترى باشد، در تقویم منظور مى شود. البته در این شرایط تنها زمان برخى از اردوهاى تیم ملى را مى توان تغییر داد. 

ملاحى در مورد اردوى تیم ملى در اتریش پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر گفت: باشگاه پاس هم به این اردو معترض است زیرا برگزارى این اردو در زمان بدنسازى و هماهنگى بازیکنان ضرورتى نداشته است، به همین دلیل مسئولان منتظر بازگشت افشین قطبى به ایران هستند تا پس از گفتگو با وى، نظرش را در مورد برگزار نشدن این اردو جلب کنند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید