X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مدیرکل تربیت بدنی استان همدان:

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/10

همه باید برای موفقیت پاس دست در دست هم دهیم

علی ثقفی 

خبرگزاری فارس: مدیرکل تربیت بدنی همدان گفت: همه باید در کنار صوفی دست در دست هم دهیم تا شرایط پاس را تغییر دهیم تا محبتهای استاندار را به نوعی جبران کرده باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سید عبدی افتخاری در مراسم معارفه عباس صوفی به عنوان سرپرست باشگاه پاس همدان در جمع خبرنگاران، اهالی ورزش و بازیکنان پاس همدان، اظهار داشت: از لطف مدیریت پیریایی در استان، ورزش مورد حمایت جدی قرار گرفته و در زمینه زیرساخت نیز رشد کم نظیری را داشته ایم.

وی افزود: در کسب رتبه چهارمی ایران در مسابقات آسیایی گوانگ جو نیز دو ملی پوش کشتی استان توانستند مدال طلا را کسب نمایند و یک مدال نقره هم بانوی تیرانداز همدانی برای ایران به ارمغان آورد که این افتخارات نشانه هایی از رشد ورزش در استان هستند.

مدیرکل تربیت بدنی استان همدان بر اهمیت جایگاه پاس در ورزش استان تاکید کرد و تصریح کرد: وقتی دغدغه های پای در جلسه توسعه استان در نشست هیئت دولت مطرح می شود و استاندار بر حمایت مالی و معنوی از پاس تاکید می نماید، می شود به اهمیت جایگاه پاس در استان پی برد.

افتخاری اذعان داشت: جلسات هیئت مدیره به صورت مستمر و متعدد چه در همدان و چه در تهران بارها برگزار شد و مسائل مختلف تیم مورد بررسی قرار گرفت تا در نهایت پس از درخواست ملاحی مبنی بر قطع همکاری، صوفی که از مدیران خوب در فوتبال کشور است، به عنوان سرپرست پاس برگزیده شد.

وی در خاتمه گفت: امیدواریم با کمک محمود یاوری که خدمات ارزنده ای را به فوتبال کشور داشته، بتوانیم جایگاه پاس را در جدول ارتقا دهیم.  

  

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

این مطلب را در خبرگزاری فارس مشاهده نمائید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید