X
تبلیغات
رایتل

بررسی عملکرد استانهای اجرای کننده ویژن توسط نمایندگان AFC ؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/05

نمایندگان هیئت فوتبال همدان برای ارائه گزارش راهی تهران شدند

استانهای مجری و پایلوت طرح آسیا ویژن طی سه سه شنبه و چهارشنبه برای بررسی عملکرد اجرای طرح چشم انداز فوتبال آسیا پروژه ایران از ابتدای اجرای این طرح تا کنون گرد هم آمدند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان در گفتگو با سایت رسمی هیات فوتبال استان در خصوص این نشست گفت: در این نشست دو روزه ابتدا نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک جلسه مشترک با دبیر، مسئولین ویژن هر یک از چهار استان همدان، اصفهان، فارس و قزوین به بررسی عملکرد اجرا و انجام تعهدات باشگاه ها و برگزاری مسابقات هر یک از 4 استان ذکر شده پرداختند.

علی نیکوکار شایان اظهار داشت: در این جلسه ابتدا خانم "میشل چای" و "کی تا سوگی هارا"  گزارش استانهای همدان، اصفهان و فارس را که توسط دبیران هیات ها با استفاده از نرم افزار پاور پوینت نمایش داده می شد ملاحظه کردند، سپس امیر حسین کریمپور مسئول ویژن ایران نقطه نظرات و دیدگاه های جدید نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا را برای حاضران بازگو کرد.

نیکوکار شایان تصریح کرد: در ادامه این نشست، دیروز در جلسه اصلی که با حضور ریاست و دبیر فدراسیون فوتبال ایران، نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا، ریاست هیات فوتبال استان های مجری طرح ویژن و همچنین دیگر مسئولان ویژن استانها در محل آکادمی فوتبال کشور برگزار شد، بررسی کلی عملکرد و ارائه راهبردهای جدید AFC در دستور کار قرار گرفت.

وی در پایان افزود: دستاورد های مهمی از نشست دیروز برای استان همدان رقم خورد که به زودی با جمع بندی عملکرد این هیات، به اطلاع دوست داران ورزش استان خواهد رسید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب2 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید