X
تبلیغات
رایتل

مشکل پاس از کادر فنی نبود؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/01

مدیر روستا: عجله ندارم و با وسواس انتخاب می کنم 

اصغر مدیر روستا یک آلترناتیو برای محمد خاکپور اعلام شده و احتمال می رود که در صورت عدم توفیق خاکپور در نتیجه گیری، شاهد حضور سرمربی سابق پاس همدان در این تیم باشیم.  

مدیرروستا خود در این ارتباط به پایگاه خبری ایستگاه ورزش گفت: البته یک مذاکره کوچک با من صورت گرفته اما به اعتقاد من استیلی ها باید از خاکپور حمایت کنند تا این تیم نتیجه بگیرد.  

وی افزود: من از نظر حرفه ای و اخلاقی صحیح نمی دانم در حالی که خاکپور در حال کارکردن در این تیم است با آن ها مذاکره کنم.  

مدیر روستا سپس ادامه داد: البته پیشنهادات دیگری هم هست ولی من دوست ندارم با عجله تصمیم گیری کنم و اینبار با وسواس و دقت بیشتری دست به انتخاب خواهم زد.

سرمربی سابق باشگاه پاس همدان سپس در خصوص اختلافاتش با مدیران باشگاه پاس گفت: در حال پیگیری مطالبات مالی ام هستم و دوست ندارم در باره جزئیات آنچه بر من در همدن گذشت صحبت کنم. شاید یک روز صحبت کنم و پرده از یکسری حقایق بردارم، اما در این مقطع دوست ندارم در این خصوص صحبت کنم.  

مدیر روستا تنها به گفتن این نکته بسنده کرد که: اشکال پاس در کادر فنی نبود و نیست. اگر غیر از این بود که یاوری می توانست این تیم را متحول کند. وقتی شوک فنی وارد می شود و نتیجه حاصل نمی شود باید هیات مدیره باشگاه برای بر طرف کردن مشکلات این تیم بیشتر دقت کند تا ببینند که مشکل از جای دیگریست. 

 

لینک منبع خبر

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید