X
تبلیغات
رایتل

در پی ناکامی های متوالی در چهارده هفته؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/11/27

سپاهان آخرین مهلت برای ملاحی در پاس   

همان روزهای ابتدائی لیگ  در حالی که هنوز خیلی از تیم ها جا نیفتاده بودند و تنور لیگ خیلی داغ نشده بود و تیم پاس همدان به لطف نتایج کاذب و گول زننده در مکان های بالائی جدول قرار داشت، خیلی از کارشناسان معتقد بودند که این تیم ظرفیت سقوط به رده های پائین جدول را دارد.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ایستگاه ورزش، در این خصوص گمانه زنی هایی هم می شد مبنی بر اینکه پاس همدان می تواند عملکردی نظیر مقاومت سپاسی در لیگ نهم و برق شیراز در لیگ هشتم را داشته باشد.  

اما هربار که چنین انتقاداتی صورت می گرفت، منتقدان از سوی مدیریت پاس به حاشیه سازی محکوم می شدند.

لیگ دهم در حالی هفته بیست و دوم خود را نیز سپری کرد تا رفته رفته به روزهای داغ پایانی اش نزدیک شود که گمانه زنی های اول فصل در خصوص پاس همدان رفته رفته شکل حقیقی به خود گرفت و حالا این تیم را می توان یکی از گزینه های سقوط به لیگ یک دانست.  

قرار گرفتن در رده شانزدهم در هفته بیست و دوم زنگ خطری بسیار جدی برای تیم پاس می تواند تلقی شود.

آنچه که واضح و مشخص است، لبریز شدن کاسه صبر هیات مدیره باشگاه پاس از نتایج ضعیف این تیم در لیگ دهم بوده و اینکه هواداران این تیم نیز دیگر طاقت تحمل این همه تحقیر در لیگ را ندارند.  

به همین دلیل از همدان خبر می رسد که بازی تیم های پاس و سپاهان آخرین فرصت برای سردار ملاحی، مدیرعامل باشگاه پاس است که بتواند روند ناکامی های پاس را قطع کند.  

در غیر اینصورت هیات مدیره باشگاه پاس قطعا با کنار گذاشتن رودربایستی ها، برای نجات این تیم به وارد کردن شوک مدیریتی اقدام خواهند کرد. 

 

لینک منبع خبر

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید