X
تبلیغات
رایتل

در صورت عدم پیروزی در بازی حیثیتی؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/11/16

انگشت تیز اتهام تبریزی ها به سوی کمالوند دراز می شود  

تیم‌های تراکتور سازی تبریز و پاس همدان در یک دیدار سراسر حیثیتی به مقابله با یکدیگر خواهند رفت.  

به گزارش آژانس خبری ایستگاه ورزش، این بازی در شرایطی بین این دو تیم انجام خواهد شد که شاگردان سرمربی جوان تیم تراکتور سازی موقعیتی بسیار عالی را برای خود در جدول رده بندی ایجاد کرده اند اما شاگردان سرمربی کهنه کار و پیر تیم پاس تقریبا در جدول جایگاه قرینه با حریف خود دارند و به هیچ وجه در شرایط خوبی قرار ندارند.  

تراکتور سازان با اتکا به پشتوانه هواداراننشان از یک سو و با توجه به مخارج نسبتا سنگین تیم داری و جذب بازیکنان خوب و ساختن یک تیم مدعی حالا چشم به کسب سهمیه های آسیائی دارند.  

اما هدف پاسی ها به طور کلی با هدف تراکتور سازان فرق دارد؛ آنها به جای فکر کردن به کسب سهمیه آسیائی، تنها هدفشان حفظ سهمیه لیگ برتری برای شهر همدان می باشد

این بازی را از دریچه های دیگری هم می توان نگاه کرد؛ از دریچه رابطه سرمربی تراکتورسازی با مدیرعامل باشگاه پاس.  

به خوبی می دانیم که در اواسط دهه هفتاد فراز کمالوند کار مربیگری خود را در تیم پاس تهران و در زمان مدیریت سردار ملاحی در آن باشگاه آغاز کرد. این رابطه سالها ادامه داشت و به باشگاه ابومسلم نیز کشیده شد اما از وقتی که راه مربیگری فراز کمالوند در تیم هائی ادامه یافت که دیگر مدیریت ملاحی در آن حاکم نبود، پریود این ارتباط فراز و نشیب زیادی داشت و هرگز کسی نفهمید که واقعا رابطه این دو مدیرعامل و مربی در چه وضعیتی است.  

اوج فرود ارتباط این دو به زمانی بر می گردد که سردار ملاحی در لیگ یک مدیرعامل تراکتور سازی بود و امید زیادی داشت که بتواند این تیم را بعد از سالها غیبت در لیگ برتر، به این لیگ سوق دهد اما مربیگری فراز کمالوند در تیم شیرین فراز و آن بازی های از یاد نرفتنی رفت و برگشت در پلی آف بین شیرین فراز و تراکتور سازی و پیروزی پر سر و صدای کمالوند بر ملاحی در قالب غلبه شیرین فراز بر تراکتور سازی بود.  

بعد از آن بود که فراز کمالوند خود به تراکتور سازی رفت تا کار نیمه تمام ملاحی در تبریز را به پایان برساند و افتخار صعود تراکتورسازی به لیگ برتر به نام وی در تاریخ ثبت گردد.

اما از آن به بعد بازی هایی که بین تیم فراز کمالوند و تیم سردار ملاحی در لیگ برتر انجام گرفت، اغلب با حواشی خاصی همراه بود، به خصوص در دو بازی آخر پاس و تراکتور سازی و عدم نتیجه گیری مناسب فراز کمالوند در برابر تیم تحت مدیریت سردار ملاحی که باعث شد حرف و حدیث هائی هم در خصوص پشت پرده های بازی های دو تیم به وجود آید.

همانطور که در بالا هم اشاره شد باز هم در حالی برای بار دیگر ملاحی و کمالوند به یکدیگر رسیدند که هر یک به نوعی به امتیازات این بازی نیاز دارند اما آنچه که قابل ذکر است این است که در صورت عدم نتیجه گیری مجدد تیم تراکتور سازی برابر پاس همدان، چه بسا حرف و حدیث های جدیدی پیرامون روابط کمالوند و ملاحی به وجود اید و قطعا در این صورت اینبار انگشت تیز اتهام هواداران پر شمار تراکتور سازی تبریز به سوی فراز کمالوند اشاره خواهد رفت و سرمربی جوان شاغل در لیگ برتر باید پاسخگوی سئوالات هواداران تیمی باشد که خودش آن را بعد از 8 سال دوری از لیگ برتر به این رقابت ها رساند. 

 

لینک منبع خبر

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید