X
تبلیغات
رایتل

در نشست انفورماتیک فوتبال پایه کشور عنوان شد؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/11/04

همدان برترین استان کشور در اجرای مدارس فوتبال  

در نشست انفورماتیک مدارس فوتبال کشور که در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد استان همدان به عنوان برترین استان در اجرا و برگزاری مطلوب مدارس فوتبال سال جاری معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان همدان؛ جلسه انفورماتیک فوتبال پایه با حضور مسئولان کمیته جوانان و استعدادیابی و مسئول انفورماتیک هیئت های فوتبال استانها در هتل آکادمی فوتبال تهران برگزار شد.

در این جلسه که با سخنرانی دکتر علیزاده رئیس آکادمی ملی فوتبال برگزار شد ضمن تشریح برنامه های آتی این آکادمی برای فوتبال پایه و مدارس فوتبال، رسما از سایت مدارس فوتبال کشور رونمایی شد.

این سایت باعث ارتباط بدون واسطه و سریع مدیران مدارس فوتبال کشور با مسئول استانی و آکادمی فوتبال میشود.

آکادمی ملی فوتبال با راه اندازی این سایت تمام فعالیت های مدارس فوتبال کشور را الکترونیکی کرده است تا به راحتی بتواند نخبه های مدارس فوتبال کشور را شناسایی کند.

در ادامه این جلسه زارعی دبیر مدارس فوتبال کشور با ارائه توضیحاتی از وضعیت مدارس فوتبال کشور گفت: نتایج ارزیابی 261 مدرسه فوتبال از 12 استان کشور به آکادمی ارسال شده است که از این تعداد 187 مدرسه به صورت دایمی و 76 مدرسه نیز به صورت فصلی فعالیت می کنند که استان همدان برترین استان در برگزاری مدارس فوتبال است.

در نمودار انتخاب برترین ها استان همدان از 600 امتیاز موجود توانست با کسب 536 امتیاز استان پیشرو در برگزاری مدارس فوتبال باشد.

این درحالی است همدان با معرفی 9 مدرسه فوتبال توانسته است از استان های بزرگی چون مازندارن که با بیش از 85 مدرسه از نظر تعداد مدارس فوتبال بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است بیشترین امتیازات را از ان خود کرده و حائز رتبه نخست در انتخاب برترین ها کند.

در سیستم امتیاز دهی به استانها فاکتور های زیادی ملاک قرار دهده شده بود.

از 85 امتیاز موجود برای زمین های تمرین مدارس فوتبال همدان موفق به کسب 72 امتیاز شده بود تا رتبه نخست این بخش را به خود اختصاص دهد.

در بخش امکانات و تجهیزات همدان با کسب 51 امتیاز از مجموع 55 امتیاز بازهم رتبه نخست را کسب کرد.

38 امتیاز از 45 امتیاز رختکن ها را همدان به دست آورد تا بازهم به عنوان نخست در این بخش معرفی شد.

استان همدان بعد از زنجان در معرفی استعداد های مدارس فوتبال مقام دوم را کسب کرد و از مجموع 44 امتیاز توانست از نظر ارزیابان آکادمی 42 امتیاز را برای خود ثبت کند.

در بخش تسهیلات همدان بعد از استاهای اردبیل و زنجان با کسب 40 امتیاز از 44امتیاز موجود سوم شد.

از125 امتیاز تحصیلات و تجارب و مدارک مربیگری کادرفنی استان همدان با کسب 97 امتیاز رکورد دار بود و در قسمت وضعیت حقوقی مدیران و مدارس فوتبال 23 امتیاز را کسب کرد تا بازهم بهترن باشد.

استان همدان در چارتبندی و ملزومات اداری و دفاتر مدارس فوتبال توانست با کسب 21 امتیاز موجود در بین دیگر استانها برتری خود را بازهم به اثبات برساند.

در آمار مقایسه ای سال 89 با سال 88 در مورد کیفیت و ارتقاء مدارس فوتبال و رتبه سال گذشته از 31 امتیاز همدان توانست با جمع آوری 29 بازهم رتبه نخست را به دست آورد.

همدان با توجه به برگزاری مدارس فوتبال در سنین مختلف با جمع آوری 30 امتیاز ممکن در بین دیگر استانها برتر شناخته شد.

در پایان این نشست از سوی مسئولان فدراسیون و آکادمی ملی فوتبال، استان همدان یکی از آینده داران فوتبال کشور معرفی شد.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب2 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید