X
تبلیغات
رایتل

جناب سرهنگ هافبک جوان تیمش را اخراج کرد؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/11/03

پوریا قیدر از پاس کنار گذاشته شد 

مسئول کمیته نقل و انتقالات هیات فوتبال استان از جدا شدن پوریا قیدر از تیم پاس همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان، پوریا قیدر؛ یکی از آخرین بازماندگان باشگاه پاس تهران که همراه با این تیم به همدان انتقال یافته بود، با تشخیص محمود یاوری از این تیم کنار گذاشته شد. 

پوریا قیدر که از بدو پیوستن یاوری به تیم پاس همدان مورد بی مهری قرار گرفته و عمدتا از تمرینات نیز طرد می شد، سرانجام در لیست مازاد باشگاه پاس قرار گرفت و از این تیم اخراج شد.

محمد رحیم رهی در گفتگو با سایت هیات فوتبال استان همدان در این باره گفت: رضایت نامه پوریا قیدر امروز با حضور این بازیکن در محل هیات فوتبال و در دست داشتن رضایت نامه از سوی باشگاه پاس صادر شد.

وی اعلام داشت: قیدر بازیکن آزاد محسوب می شود و می تواند به عنوان بازیکن ازاد در تیم های باشگاهی جذب و بازی کند.

پوریا قیدر از زمان انتقال پاس به همدان و از تیم امید های این باشگاه به همدان آمده و در زمان حضور بگوویچ، منصوریان، مدیر روستا در صندلی مربیگری پاس همدان بازیکن این تیم بود.

بر اساس همین گزارش تشخیص یاوری در مورد این بازیکن که روزگاری کاپیتان تیم امیدهای پاس تهران بود و به عنوان یکی از بازیکنان جوان پاس به همدان آمد، این بود که وی نه تکنیک دارد و نه تاکتیک پذیر است و از سرعت کمی هم برخوردار است و فوتبالش کند می باشد. لذا این بازیکن در اختیار باشگاه قرار گرفت و امروز (یکشنبه سوم بهمن) با تسویه حساب رسمی از جمع سبز پوشان همدانی جدا شد.

گویا پوریا قیدر که مدت قابل توجهی در تیم پاس شاگرد وینگو بگوویچ کروات بود، بعد از جدائی از پاس مورد توجه مربی سابقش قرار گرفت و طی همین یکی دو روز قراردادش رسمی اش را با باشگاه آلومینیوم هرمزگان ثبت خواهد کرد.

هافبک جوان پاس ناچار شد برای گرفتن رضایتنامه اش از باشگاه پاس بیشتر از 50 درصد مبلغ قراردادش را به پاس بخشیده و از گرفتن آن چشم پوشی کند. 

 

این خبر را در آژانس خبری روز مشاهده نمائید. 

این خبر را در سایت بین المللی گل مشاهده نمائید. 

این خبر را در خبرگزاری فارس مشاهده نمائید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید