X
تبلیغات
رایتل

عباس صوفی: دوران طلایی فوتبال همدان در راه است

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/10/22

رییس هیات فوتبال استان همدان از عقد تفاهم نامه ای بین هیات فوتبال استان همدان و اداره کل آموزش و پرورش برای هدفمند شدن تمامی فعالیت های فوتبالی مدارس و دانش آموزان خبر داد.  

عباس صوفی گفت: هیات فوتبال استان همدان و اداره کل آموزش و پرورش در جهت اهداف طرح ویژن آسیا و در راستای توسعه همه جانبه ورزش فوتبال و نهادینه کردن این ورزش مفرح در بین آحاد جامعه به ویژه دانش آموزان با عقد تفاهم نامه ای در پی هدفمند کردن این رشته ورزش در بین دانش آموزان شدند.

وی یادآور شد: بی شک این مهم یکی از دستاوردهای خدمت رسانی به جوانان و مردم استان است تا گامی موثر برای آینده ورزش استان و همچنین تعلیم و تربیت بیشتر در ابعاد فرهنگی ورزشی دانش آموزان برداشته باشیم.

صوفی تصریح کرد: از دیدگاه تمام کارشناسان ورزش در استان و کشور تعامل دو سویه بین آموزش و پرورش و هیات های ورزشی و فدراسیون ها یکی از راه های ارتقا و تعالی ورزش است و این موضوع همواره یکی از اهداف کلان ما در برنامه های ویژن بوده و امروز با به امضاء رسیدن این تفاهم نامه می توانیم نوید روزهای طلایی فوتبال استان را در سال‌های آینده به ورزش دوستان و اهالی ورزش به خصوص جامعه فوتبال استان بدهیم.

وی تاکید کرد: با حمایت مسوولان ارشد استان و جدیت و تلاش همه فعالان در عرصه ورزش فوتبال و همچنین با توجه به حضور دکتر حاجی بابایی در راس وزارت آموزش و پرورش که همواره در جهت اعتلای تعلیم و تریبیت و ورزش کوشیده و دید عمیق ایشان به تعامل آموزش و پرورش و دستگاه های ورزش، امیدواریم بتوانیم با اجرای موفق این تفاهم نامه در کنار موفقیت و توسعه ورزش فوتبال در استان، این مهم را در سراسر کشور نهادینه کنیم.

در این تفاهم نامه که به امضای دو طرف رسیده است، آمده است که دو طرف باید تمامی سعی و تلاش را با استفاده از تمامی ظرفیت های ممکن با برنامه ریزی دقیق در حوزه نرم افزاری و سخت افزاری نسبت به توسعه هدفمند شدن ورزش فوتبال در بین دانش آموزان انجام دهند. آموزش داوری، برگزرای مسابقات به خصوص در رده های سنی نونهالان و نوجوانان و استعدادیابی از بین پسران و دختران دانش اموز و آموزش مربیان تربیت بدنی مدارس در رده های مختلف هدف اصلی امضای این تفاهم نامه است.

وی ادامه داد: این تفاهم نامه با حضور سید عبدی افتخاری(مدیر کل تربت بدنی استان)، عباس حسنی محتشم( مدیر کل آموزش و پروش)، عباس صوفی (رئیس هیات فوتبال)، جعفر فریدونی( رییس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش) و مهدی بوجاریان( دبیر هیات فوتبال) به امضاء رسید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب5 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید