X
تبلیغات
رایتل

حاشیه های نشست رسانه ای سرمربی پاس همدان؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/10/16

دعوت گزینشی ورزشی نویسان و حضور غیر ورزشی ها

علی ثقفی

خبرگزاری فارس: نشست خبری محمود یاوری سرمربی جدید تیم پاس در جمع خبرنگاران با حواشی زیادی همرا بود. 

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان در حالی که به طور معمول بازی‌های فوتبال دارای حواشی زیادی است اما این بار نشست خبری سرمربی جدید پاس همدان با حضور تنی چند از ورزشی‌نویسان و اصحاب رسانه‌های محلی نیز که شب گذشته برگزار شد دارای حاشیه هایی بود که نتوانستیم از آنها بگذریم.

* در این مراسم معاون فرهنگی پاس که به عنوان میزبان در مراسم حاضر بود، استقبال مناسبی از خبرنگاران و مدعوین نداشت.  

* در دعوت خبرنگاران گزینشی عمل شده بود و تعدادی از ورزشی‌نویسان استان که در سرما و گرما در ورزشگاه حضور دارند و کار پوشش مسابقات را انجام می‌دهند، به مراسم دعوت نشده بودند.  

* از برخی رسانه‌ها سرپرست و از برخی دیگر خبرنگار ورزشی دعوت شده بود.  

* به ازای دعوت نشدن برخی ورزشی‌نویسان، افراد دیگری دعوت شده بودند که نه تنها خبر ورزشی نمی‌نویسند که حتی از نوشتن اخبار عادی نیز عاجز هستند. 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* برخی از مدعوین که هیچ سنخیتی با ورزش نداشتند در پاسخ به اعتراض خبرنگاران ورزشی به برگزارکنندگان به علت ناتوانی در دعوت از ورزشی‌نویسان و فراخوانی افراد نامرتبط با فوتبال که حتی یک بار هم در ورزشگاه از نزدیک بازی پاس را مشاهده نکرده‌اند، درباره تعداد و کیفیت ورزشی‌نویسان استان اظهار نظر کردند که با برخورد شدید خبرنگاران ورزشی مواجه شدند.  

* بیشتر مدعوین غیر ورزشی از شرکت در بحث و طرح سؤال عاجز بودند و معدود سؤالاتی نیز که از سوی این قبیل افراد مطرح شد، غیر فنی بود.  

* سرمربی تیم فوتبال پاس همدان در پاسخ برخی سؤالات خبرنگاران گفت «به این سؤالات عقلم نمی‌رسه و نمی‌فهمم»  

* در بنری که برای نشست تهیه شده عنوان «نشست خبری جناب محمود یاوری» نقش بسته بود.  

* توپ‌های فوتبال روی میز کنفرانس درون ماست خوری قرار گرفته بودند و لکه‌هایی که نشان ضربات بازیکنان روی آنها نقش بسته بود، از کار کرده بودن آنها حکایت داشت.  

* محمود یاوری در ایراد سخنان خود هنگام بیان سوابق ورزشی خود به «جنگ جهانی سوم» اشاره کرد و «سال 56» را سال پیروزی انقلاب خطاب کرد.  

* خبرنگاران ورزشی در چند مرحله از سخنان خود به نحوه دعوت اعتراض داشتند و برخی نیز به نشانه اعتراض نحوه دعوت در این جلسه، در پایان از صرف شام و دریافت هدیه از باشگاه پاس امتناع کردند. 

 

این مطلب را در خبرگزاری فارس مشاهده نمائید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید