X
تبلیغات
رایتل

کارت مربیگری پاس را گرفته ام، اما با صبا تسویه نکرده ام

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/09/28

یاوری: امیدوارم پاس همدان از جمع شش تیم آخر جدا شود

علی ثقفی 

خبرگزرای فارس: سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: امیدوارم با تمریناتی که انجام می دهیم شرایطی فراهم شود که از جمع شش تیم انتهایی جدول خارج شویم.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، محمود یاوری عصر دیروز پس از تساوی تیمش در برابر تیم فوتبال استیل آذین در جمع خبرنگاران افزود: در نیمه اول بازی بهتری را ارائه کردیم و اگر همدان روند را ادامه داده بودیم، می توانستیم برنده مسابقه باشیم.

سرمربی پاس همدان ادامه داد: روز گذشته روی ضربات ایستگاهی تمرین کرده بودیم اما از این ناحیه آسیب دیدیم، زمان لازم داریم تا دیگر از این قبیل گلها دریافت نکنیم.

یاوری خاطرنشان کرد: امیدوارم در دیدارهای آینده با شناخت بیشتری که از بازیکنان پیدا می کنم به ترکیب بهتری دست پیدا کنم.

وی با اشاره به اینکه استیل آذین برای کسب حداقل امتیاز به این دیدار گام گذاشته بود، اذعان کرد: برنامه استیل آذین روی ضد حملات بود و آنها آمده بودند که نبازند.

سرمربی پاس همدان در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در خصوص علت جدایی مربیان پاس پس از مدتی همکاری با وی، اظهار داشت: محسن عاشوری در کرمان از من خواست که با جدائیش موافقت کنم و اتفاقی بین ما نیافتاده که منجر به جدایی وی و گروسی شده باشد.

وی ادامه داد: این دو نفر از همکاران مدیر روستا بودند و به همین علت مایل نبودند که در کنار من بمانند و به کارشان ادامه دهند.

یاوری درباره برنامه پاس برای تعطیلات نیم فصل، یادآور شد: ده روز اول را در همدان اردو خواهیم داشت، سپس در ده روز دوم در تهران با تیم های تهرانی دیدارهای دوستانه برگزار می کنیم و در انتها نیز به همدان بازگشته و با تیمهای دسته های پائین تر دیدارهایی دوستانه را در دستور کار قرار خواهیم داد.

سرمربی پاس همدان در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که چه برنامه برای پوشش ضعفهای تیم دارید، گفت: دو جای خالی در لیست داریم که یکی را به جذب مدافع وسط  و دیگری را به خرید یک هافبک یا مهاجم که بتواند نقش رهبری تیم را ایفا کند، اختصاص خواهیم داد.

یاوری تاکید کرد: من در مسائل مالی باشگاه وارد نمی شود اما به من گفته اند که اگر بازیکنی را نیاز دارم، بگویم تا جذب کنند.

سرمربی پاس همدان با اشاره به مذاکره اش با وحید هاشمیان، افزود: در 39 سالی که در فوتبال کشور مربیگری می کنم، با هیچ بازیکنی تماس تلفنی نداشته ام اما با هاشمیان برای حضور در پاس تماس گرفتم که وی اعلام کرد دوست دارد در تیم های تهرانی به فوتبال بپردازد.

وی اضافه کرد: برای بالا رفتن اعتبار تیم به بازیکنان بزرگی چون هاشمیان نیاز داریم.

یاوری با انتقاد از تغذیه بازیکنان، ابراز داشت: نوع غذا خورد بازیکنان پاس خوب نیست.

سرمربی پاس همدان، علت انتقادش از انتقال پاس به همدان را حضور کادر مدیریتی قبلی این باشگاه عنوان کرد و با نشان دادن حالتی از انگشت با تاکید بر رابطه خوبش با پیمبری افزود: با وجود ملاحی و پیمبری پاس شرایط بهتری دارد. 

 

این خبر را در خبرگزاری فارس مشاهده نمائید.  

این خبر را در سایت بین المللی گل مشاهده نمائید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید