X
تبلیغات
رایتل

اولیایی: استعفای صوری دادند تا پول بیشتر بگیرند

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/09/14

کاظم اولیایی،مدیر عامل سابق باشگاه پاس همدان گفت: استعفای مدیرعامل و سرپرست تیم فوتبال پاس همدان یک مانور است تا بتوانند پول بیشتری طلب کنند.  

کاظم اولیایی افزود: تصمیم به استعفا که مدیر عامل باشگاه پاس همدان و سرپرست این تیم گرفته اند آن چنان جدی نیست و از ابتدای لیگ دهم نیز چندین بار این افراد خواستند تا با  این بازی ها، باشگاه پاس را مشکل دار جلوه دهند تا پول بیشتر بگیرند.

وی ادامه داد: این بازی ها یک جور مانور سوری است تا اوضاع را نابه سامان نشان دهند.
اولیایی در مورد قبول این استعفا از سوی مسئولان استان همدان تصریح کرد: استاندار و سایر مسئولان استان همدان فریب حرف های این آقایان را نخورند چون خیلی وقت است که با این گونه استعفاها ذهن مردم همدان مشغول شده است.
وی در مورد نقش همراها ن ملاحی این گونه توصیف کرد: کریم ملاحی مدیر عامل باشگاه پاس همدان درب باشگاه را بسته و کارها را به همراهان خود سپرده است.
اولیایی خاطر نشان کرد: گماشته ملاحی با سوء استفاده از باشگاه پاس همدان و مردم همدان همه چیز را به بیراهه کشیده است و همه مردم از دست این گماشته شاکی هستند.
وی ادامه داد: این آ‌قا درست می  گوید خرابه را تحویل مسئولان فعلی باشگاه پاس همدان دادیم. وی معتقد است که از اول انقلاب تا به کنون همه چیز را به گلستان تبدیل کرده است. این موفقیت ها برای این آقا است و مشکلات رامردم و  مادرست کردیم.
اولیایی در مورد بازدید ماموران کنفدراسیون آسیا تاکید کرد: وقتی پاس به همدان انتقال پیدا کرد بهترین شرایط و امکانات برای موفقیت این تیم مهیا شد.تمام مدارک در فدراسیون موجود است. ماموران کنفراسیون آسیا از لحاظ امکانات تیم فوتبال پاس همدان را جزء سه تیم اول ایران قرار دادند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید