X
تبلیغات
رایتل

ملاحی: تصمیم رییس هیات مدیره را اولتیماتوم نمی‌دانم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/09/02

مدیرعامل باشگاه پاس همدان گفت: نبود یک هافبک خلاق و طراح در نیم فصل اول در تیم پاس کاملا مشهود بود و برای حل این مشکل در نیم فصل دوم، با عباس آقایی وارد مذاکره شده ایم.  

کریم ملاحی، اظهار کرد: عباس آقایی یکی از گزینه های علی اصغر مدیرروستا است و برای پیوستن وی به پاس همدان با مسوولین باشگاه گسترش فولاد تبریز صحبت هایی را انجام داده ام.

ملاحی در خصوص شایعاتی مبنی بر جذب یک مهاجم در نیم فصل دوم افزود: تا کنون به جز آقایی با هیچ بازیکن دیگری صحبت نکرده ایم و گزینه‌ی خاصی را هم مدنظر نداریم.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات پاس در هفته های اخیر گل نزدن بوده است که با وجود تمرین های فشرده برای مهاجمین در صدد حل این مشکل هستیم.

ملاحی اضافه کرد: بیشتر تیم ها در نیم فصل یارگیری می کنند تا تیم قدرتمندتری را در ادامه بازی ها روانه میدان کنند و پاس هم از این قاعده مستثنی نیست. اگر در نیم فصل بازیکن جدید می گیریم به این معنا نیست که در ابتدای فصل و در جذب بازیکن ضعیف عمل کرده ایم.

مدیر عامل باشگاه پاس درباره کیفیت بازی های این فصل تیم خود خاطرنشان کرد: هفته های اول تیمی خوب و منسجم را روانه بازی ها کردیم و با پیروزی های شیرین، مکانی مطمئن در جدول رده بندی برای خود دست و پا کردیم اما رفته رفته مشکل گلزنی در تیم پاس خود را بروز داد و حالا هم با این مشکل دست و پنجه نرم می کنیم.

ملاحی درباره داوری بازی ها تصریح کرد: همیشه به داور احترام گذاشته ایم و اگر هم مشکلی با داوری ها داشته باشیم، با اعتراض بروز نمی دهیم. داوری جزیی از فوتبال است و ممکن است گاهی اوقات اشتباه کند.

وی در خصوص بازی های لیگ دهم نیز تصریح کرد: جدول بازی ها و فاصله کم تیم ها از نظر امتیازی حاکی از سطح بالای این بازی ها بوده است و اگر بگوییم لیگ دهم با کیفیت ترین لیگ در ادوار گذشته بوده است، چیزی به گزاف نگفته ایم.

مدیرعامل پاس درباره بازی با فولاد نیز اظهار کرد: فولاد خوزستان یکی از تیم های جوان و خوب لیگ است که از مربی متفکری بهره می برد، اما ما با شرایط میزبانی و همت بازیکنان خود متهم به شکست فولاد هستیم.

وی همچنین در خصوص اولتیماتوم رییس هیات مدیره باشگاه پاس همدان گفت: نمی توان نام این تصمیم رییس هیات مدیره را اولتیماتوم بگذاریم، اما به دنبال این هستیم تا با برد برابر فولاد و کسب حداقل یک تساوی برابر استقلال تهران، وضعیت خود در جدول را بهتر کنیم.

ملاحی در پایان خاطرنشان کرد: از همه هواداران می خواهم برابر فولاد ما را همراهی کنند تا با انجام یک بازی خوب، هر سه امتیاز این بازی را بدست آوریم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب5 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید