X
تبلیغات
رایتل

برای کمک به تیم شهرم اینجا هستم؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/08/16

اولیایی: مدیریت پاس همدان راه درستی را انتخاب نکرده است

سایت گل - مجتبی دی‌آبادی

مدیرعامل سابق پاس همدان گفت: درحال مذاکره با هیئت مدیره پاس همدان هستم چرا که مدیریت باشگاه کمی نوسان دارد و راه حرکتی خود را به درستی انتخاب نکرده است.

سیدمحمدکاظم اولیایی با اشاره وضعیت این تیم همدانی، افزود: راه انتخاب شده برای ادامه مسیر پاس راه مناسبی نیست و بیشتر به کج روی بر می‌گردد.  با این رویکرد باید احساس خطر کرد.

سید محمد کاظم اولیایی ادامه داد: به عنوان یک همدانی دلسوز و کسی که چندین سال در ورزش دستی داشته است، در حال مذاکره با اعضای هئیت مدیره هستم تا شاید افق پاس را به درستی تنظیم کنیم تا باشگاهی که با هزار زحمت به همدان آمد چند صباحی میهمان لیگ برتر یا حتی همدان نباشد.

عضو هئیت موسس باشگاه پاس یادآور شد: قبل از هر چیز دیگر باید بگویم که مذاکره من جهت کار اجرایی نیست، فقط برای مسایل کلان باشگاه در حال مذاکره هستم و به خاطر مشغولیت کاری که از سوی اتحادیه و فدراسیون فوتبال دارم، نمی‌توانم دیگر کار اجرایی مخصوصا در همدان بپذیرم.

اولیایی با خطرناک توصیف کردن اوضاع کنونی پاس، اظهار داشت: مسائل فنی تیم اصلا ملاک بحرانی بودن اوضاع باشگاه نیست، زیرا مسائل فنی برطرف خواهد شد. اما مدیریت باشگاه کمی نوسان دارد و راه حرکتی خود را به درستی انتخاب نکرده که همین امر من را مجاب کرد که برای کمک به تیم محبوب شهرم به پا خیزم.

وی ادامه داد: باشگاه پاس از مسیر صحیح خود خارج شده است و باید به مسیر دوباره خود باز گردد، زیرا اگر خلاف همین امر اجرا شود پاس در همدان به خطر می‌افتد.

مدیرعامل اسبق استقلال تهران، خاطر نشان کرد: وقتی که پاس به همدان آمد برنامهای تنظیم کردیم تا این تیم برای همیشه در همدان و لیگ برتر حفظ شود و جایگاه معینی را برای خود انتخاب کند.

مدیرعامل پیشین باشگاه پاس ادبیات مسئولین فعلی این تیم را در تضاد با شان و فرهنگ مردم همدان عنوان کرد و تصریح نمود: متاسفانه آقایان که در قالب سرپرست یا هر عنوان دیگر اجازه به زبان آوردن الفاظ بی ربط را ندارد زیرا با این کار مردم همدان زیر سوال میروند..

وی ادامه داد: اگر بعداز هر انتقادی از سوی اشخاص یا عده ای از تماشاگران، آنها را تهدید به دستگاه امنیتی کشور بکنیم باعث به زیر سوال رفتن دستگاه امنیتی کشور می‌شود. اگر فلان هوادار شعار حیا کن رها کن سر داد که نباید تهدید به هزار مسائل دیگر کرد، زیرا همین هواداران هستند که به تیم پاس هویت می‌بخشند.

سیدمحمدکاظم اولیایی اظهار داشت: وقتی آقایان قبل از ورود تیم های میهمان به همدان، آنها را وادار به تعریف از مسئولین باشگاه می‌کنند که در غیر این صورت هیچ گونه امکاناتی در اختیار آنها قرار نمی‌گیرد، باعث می‌شود که میهمان نوازی همدانی ها خدشهدار شود.

عضو اتحادیه فوتبال باشگاه‌های کشور افزود: آقایانی که همدان را به قحط الرجالی معرفی می‌کنند، بدانند که برای دیدن رجال همدان جهل وجود دارد و آنهایی که جاهل باشند نمی‌توانند رجال همدان را ببینند.

وی تاکید کرد: همدانی ها بارها توانمندی های مدیریتی خود را در سطح کشور نشان داده اند و اگر روزی قرار به تغییر مدیریت در راس باشگاه باشد، همین مدیران بومی می‌توانند تیم شهر خود را به درستی هدایت کنند.

اولیایی افزود: آقایانی که خود را همه کاره باشگاه می‌دانند ولی در اصل اختیارات محدودی دارند، بدانند که جهت گیری آنها صحیح نیست و باید در اسرع وقت هئیت مدیره این جهت گیری را تغییر داده و مسایل کلان باشگاه را بررسی کند تا پاس در آینده بدون دغدغه در همدان به کار خود ادامه دهد.

این پیشکسوت فوتبال همدان از هئیت فوتبال به عنوان بالاترین مرجع فوتبالی در هر استان نام برد و اظهار داشت: صوفی به عنوان بالاترین مرجع فوتبالی همدان از این تیم انتقاد کرده و به عنوان یک دلسوز تیم محبوب شهرش را به نقد کشیده بود ولی دوستان بی رحمانه به وی تاختند که این هم یک نمره منفی دیگر در کارنامه آقایان شد.

وی یادآور شد: ما به عنوان قاتق نان هستیم نه قاتل جان و باید به عنوان یک همدانی در مذاکره با هئت مدیره جهت پاس را از رویه فعلی خارج کنیم.

  

برای مشاهده این خبر در سایت گل کلیک نمائید

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید