X
تبلیغات
رایتل

پاس بماند یا پاسی ها ؟

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/08/12

حرارت مظلوم نمایی ها دامن پاس را خواهد سوزاند 

مصطفی شیر محمدی 

تیم پاس همدان متعلق به شهیدان استان همدان است که اکنون فضای بصری استان معطر به شمیم مبارک ایشان می باشد.

برای همه خواص و عوام استان همدان اکنون ماندگاری باشگاه پاس در رده لیگ برتری دارای اهمیت است و بقای تیم پاس با کسب نتایج ضعیف در بازی های پی در پی تقریبا دور از ذهن به نظر می‌رسد.

انتقادات اخیر رئیس هیأت فوتبال درباره نتایج حاصله از بازی های لیگ در هفته های گذشته ، نحوه ارتباط گیری باشگاه با اصحاب قلم ورزشی، واکنشهای سازنده رسانه ها به عملکرد روابط عمومی پاس، حمایت رئیس هیئت مدیره باشگاه از سردار ملاحی و شنیده هایی که از نزدیکان حاجی بابایی به گوش می‌رسید، همه دارای یک جریان شوک زا برای تیم بود که امید است هرکدام از این تحرکات منجر به جوشش غیرت بازیکنان و عوامل فنی تیم شود تا حداقل یک نتیجه مساوی در برابر ذوب آهن اصفهان بدست آید.

با انتقادی که صوفی از عملکرد پاس نمود و حمایتی که از جانب استاندار در تقویت ملاحی صادر شد، باشگاه پاس اقدامی تامل برانگیز نمود و با استفاده از عنایت رئیس هیأت مدیره به مدیرعامل باشگاه، جوابیه هایی را خطاب به منتقدان منتشر نمود که البته ناگفته نماند؛ یکی از این موارد را بالجبار از روی خروجی سایت پاس برداشتند.

استفاده از لفظ خبرگزاری معلوم الحال برای خبرگزاری فارس که در مقام تعریف‌اش همان بس که افراد ذیصلاح در کشور و استان، مدیریت آن را بدست دارند. ذکر کلمه فتنه گر برای روزنامه همدان پیام که صرفأ اقدام به انتشار یک مقاله فنی و فوتبالی نموده بود، ارسال پیامک های تهدیدکننده به خبرنگاران از سوی روابط عمومی پاس و چندین واکنش دیگر نشان از عدم آشنایی مدیران اطلاع رسانی این باشگاه با تاثیر رسانه ها و یا خودشیفتگی توأم با خودفریبی احتمالی آنان بود که باعث می‌شود در این روزهای حساس که پاس حداقل به جریان حمایتی روانی هم نیاز داشت، عده کثیری از صاحبان رسانه دربرابر هجمه اهانت های سایت باشگاه قد علم کنند.

وقتی مدیرکل تربیت بدنی استان که یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره باشگاه پاس است، درباره نتایج بدست آمده اخیر می گوید این تیم به روانشناس نیاز دارد، یعنی حتی به این یقین رسیده که تیم در جو روانی نامساعدی قرار دارد.

وقتی صوفی سخن از عدم تدبیر مدیران فنی در جذب بازیکن مصدوم دارد و هنگامی که یکی از بازیکنان در مقابل هواداران انگشت ۵۰+۱۰ نشان میدهد که حاکی از ناگفته های وی است، وقتی که اتوبوس تشریفات هم خریده میشود و استاندار همدان هم به اعلام حمایت همه جانبه همت می گمارد؛ بازهم ”عوامل اطلاع رسانی پاس بر دیگران می تازند”  تا تصدیق کند که نه تنها تیم روانشناس میخواهد بلکه جراحی نیز احتیاج دارد.

همچنان معتقدیم برای آن که پاس در همدان بماند و قله های رفیع موفقیت را فتح کند، همه چیز باید در جای خود انجام شود؛ انتقاد در موقع خود از جانب اهلش، حمایت در جای خود و از سوی رأس اش.

هنوز خاطرمبارک خبرنگاران ورزشی هست که همین رئیس هیئت فوتبال ضیافتی در هتل ارم برگزار کرد و از دست اندرکاران و بازیکنان پاس همدان تقدیر بعمل آورد. آیا در آن زمان نیز سایت رسمی باشگاه اقدام به تقدیر از وی نمود؟

پس همه انتقادات و واکنش هایی که در سایت ها و رسانه ها دیداری و شنیداری منتشر شده، نتیجه حساسیت دوستداران باشگاه پاس است و همه برای ماندگاری پاس در لیگ برتر جوش می‌زنند اما هنوز مشخص نیست عکس العمل های عجولانه و ناجوانمردانه روابط عمومی باشگاه برای چیست؟

چه کسانی دنبال ماندگاری پاس هستند و چه کسی نگران نماندن این "پاسی ها" 

منبع خبر : اینجا همدان - سایت شخصی مصطفی شیر محمدی کارشناس روابط عمومی استانداری همدان

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید