X
تبلیغات
رایتل

پاسخی محکم در مقابل تحرکات اخیر باشگاه پاس همدان؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/08/12

روزنامه "همدان پیام" امروز کولاک کرد 

روزنامه محلی همدان پیام در شماره امروز خود به شدت باشگاه پاس همدان و مسئولان آن را مورد خطاب قرار داد. 

پس از انتشار مطلبی در سایت رسمی باشگاه پاس که در آن روزنامه همدان پیام را با واژه "فتنه انگیز" مورد خطاب قرار داده بود، همدان پیامی ها دست به کار شده و ضمن اشاره و استناد به مطالب منتشره در خبرنگاری ها از جمله فارس و مهر، در سه صفحه طوفانی پاسخی محکم به مدیران و مسئولان پاس دادند. 

در شماره امروز همدان پیام سه صفحه از 8 صفحه به انتقاد از پاس و عملکرد مدیران آن اختصاص یافته و نویسنده خیلی محترمانه از آنها خواسته که به احترام شهیدان و صاحبان این تیم ارزشی از سیاسی کاری دست کشیده و استعفای خود را برای اوج گرفتن تنها تیم متعلق به شهیدان در جهان، تقدیم مردم فهیم همدان نمایند. 

چندی است که مسئولان پاس همدان بدون در نظر گرفتن اصول حرفه ای هر روز باب مشاجره و تهمت پراکنی را به سوی یکی از اهالی ورزش و رسانه، باز کرده و بدون تفکر و تدبر در عملکرد خویش،  با استفاده از الفاظ "حاشیه ساز" و "فتنه انگیز" جامعه رسانه ای استان را مورد خطاب قرار می دهند. 

پس از خبرگزاری فارس استان همدان، ‌صدا و سیمای مرکز همدان، رئیس هیئت فوتبال استان همدان و برخی خبرنگاران ورزشی نویس محلی، روزنامه همدان پیام نیز به صف منتقدان پیوست و با انتشار نوشته ها و گفته های پیشین این عده، مقالات جامعی را نیز در پیشخوان روزنامه فروشی ها پیش روی علاقمندان پاس و همدان قرار داد. 

سپردن امور خبری و رسانه‌ای به مشاوران کم تجربه و بی ترمز، ملاحی را در برابر موج انتقادات قرار داد تا وی در مقابل انتقادات مستمر و متوالی اصحاب قلم و متولیان فوتبال همدان، چاره‌ای جز سکوت نداشته باشد.

هفته نامه همدان 1400 که امتیاز آن متعلق به دکتر حمیدرضا حاجی بابایی، وزیر آموزش و پرورش و یکی از اعضای اصلی هیئت مدیره پاس همدان می باشد، نیز در شماره این هفته خود که امروز منتشر شد، ضمن انتشار خبر دیروز سایت گل با عنوان "یک بومی سکاندار جدید مدیریت پاس همدان می شود" مطالبی را در انتقاد از عملکرد فنی پاس همدان منتشر نموده است.

در مقابل کرم‌رضا پیریایی استاندار همدان که ریاست هیئت مدیره این باشگاه را نیز بر عهده دارد، در مصاحبه اخیرش از ملاحی حمایت نموده است.

تا کنون هیچ گاه در همدان بر سر یک مساله تا این حد بین افراد درگیر با موضوع و اصحاب رسانه اتفاق نظر وجود نداشته است.

می توان گفت که دیدار فردای پاس همدان در برابر ذوب آهن در اصفهان، آخرین فرصت ملاحی و تیم کاری‌اش خواهد بود.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید