X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

شمارش معکوس برای خانه تکانی در پاس به صدا در آمد

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/08/11

یک بومی سکاندار جدید مدیریت پاس همدان می شود

سایت گل-مجتبی دی آّبادی

بعداز ناکامی ها و بالا گرفتن اعتراضات از عملکرد مدیریت و کادر فنی پاس، گمانه زنی ها برای تغییرات اساسی در راس باشگاه پاس همدان آغاز شده است. 

 در چند روز گذشته شایعات زیادی مبنی بر تغییرات در راس هرم مدیریتی باشگاه پاس، گوش به گوش در همدان پیچیده بود، که هر بار با اعلام حمایت کرم رضا پیریایی رئیس هیئت مدیره باشگاه، خط بطلانی بر روی این شایعات کشیده می‌شد.

اما شنیده ها حاکی از آن است که اختلاف نظر اعضای هیئت مدیره برای انتخاب مدیرعامل این باشگاه، مهمترین علت تاخیر در تغییر سکاندار میز مدیریتی باشگاه پاس همدان می باشد.

نیمی از اعضای پایتخت نشین هئیت مدیره پاس، انگشت خود را روی مدیرعامل پیشین یکی از تیم های متمول شهرستانی که سابقه آسیایی کردن تیمش را در کارنامه دارد، گذاشته اند.

اما نیمی از اعضای هیئت مدیره پاس که در همدان هستند، برخلاف پایتخت نشینان افکار خود را به سمت یک مدیر موفق و امتحان پس داده بومی معطوف کرده اند.

همین شکاف میان اعضای هیئت مدیره باشگاه پاس باعث تاخیر در انتخاب مدیریت تنها نماینده غرب کشور در لیگ برترشده است.

البته بی میلی کریم ملاحی مدیرعامل فعلی پاس برای ادامه کار در همدان که هر چند وقت یکبار ساز جدایی خود را کوک می‌کند، یکی دیگر از علل بی میلی هئیت مدیره برای همکاری با این مرد مو سفید فوتبال می باشد.

حمایت فعلی  استاندار و رئیس هیئت مدیره باشگاه از ملاحی، بیشتر به علت جلوگیری از ورود تیم به حاشیه و جلب رضایت دیگر اعضای هیئت مدیره برای به مسند نشستن گزینه بومی خود بر راس باشگاه پاس همدان می باشد.

فرایند تغییرات در پاس،  شاید قبل از تعطیلات نیم فصل  لیگ برتر و در حین برگزاری  مسابقات جام ملت های آسیا به اوج خود برسد.

خبرها حاکی از آن است که شانس این مدیر بومی برای تکیه زدن بر صندلی باشگاه پاس بیشتر از همتای شهرستانی خود است و به احتمال بسیار زیاد قبل از تعطیلات بلند مدت لیگ شاهد این تغیرات در پاس خواهیم بود.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب2 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید