X
تبلیغات
رایتل

پس از برد شیرین مقابل پاس در همدان؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/07/27

پرویز مظلومی: روی برنامه کار کردیم و پیروز شدیم

علی ثقفی

خبرگزاری فارس: سرمربی استقلال تهران گفت: تغییراتی که در تیم دادیم روی برنامه بود و نتیجه را به نفع خودمان عوض کردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، پرویز مظلومی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار تیمش در برابر پاس همدان  در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که همدان از امکانات خوبی در زمینه فوتبال برخوردار است و باید بگویم که این باخت چیزی از ارزشهای پاس همدان نمی کاهد.

سرمربی استقلال تهران افزود: پاس همدان بازی خوبی ارائه کرد و ما از سد محکمی گذشتیم تا به هدفمان دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: تغییراتی که ایجاد کردیم روی برنامه بود و وقتی پاس 2 بر یک از ما عقب افتاد فشار حملات را زیاد تر کرد که ما با چند تعویض به موقع جریان بازی را به نفع خودمان تغییر دادیم و توانستبم دو گل دیگر نیز به ثمر برسانیم.

مظلومی در مورد غیبت مجیدی و برهانی خاطر نشان کرد: هر دوی این بازیکنان در دیدار دربی مصدوم شده بودند که ما ریسک نکردیم و به آنها استراحت دادیم.

سرمربی آبی پوشان در خصوص صحبتهای مطرح شده درباره زمین تمرین اظهار داشت: ملاحی با من تماس گرفت و گفت هرگونه امکانات که لازم داریم در اختیار ما می گذارند و زمین قدس را برای تمرین در اختیار ما گذاشتند.

وی با اشاره به برخی افراد که بین پورحیدری و پیمبری شیطنت کرده اند، افزود: باشگاه پاس همدان شب قبل از بازی برای ما گل فرستاد و همکاری لازم را با ما داشت.

پرویز مظلومی در خاتمه تاکید کرد: هواداران پاس و مردم همدان باید برای افرادی چون اولیایی، پورحیدری و ملاحی احترام زیادی قائل باشند، چراکه اینها برای پاس زحمات زیادی را متحمل شده اند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید