X
تبلیغات
رایتل

نگاهی به سیر تغییرات گزارشگران فوتبال شبکه همدان؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/28

گزارشگر مسابقات خانگی پاس بار دیگر تغییر کرد

علی ثقفی 

خبرگزاری فارس، در دیدار تیمهای فوتبال پاس همدان و صبای قم، بار دیگر گزارشگر شبکه استانی همدان تغییر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان: بازیهای فوتبال در شبکه همدان را در دو فصل اول انتقال پاس به همدان گزارشگری به نام علی مرادی گزارش می کرد که با توجه انتقال به جنوب کشور، کار اجرای گزارش مسابقات پاس همدان به میلاد شیران سپرده شد.

شیران هم پس انتقال به تهران که عهده دار اجرای برنامه صبح بخیر ایران شد، در انتهای فصل گذشه این وظیفه را به علیرضا صفی زاده از اهالی خبر، مطبوعات و از مجریان صدا و سیمای همدان که فردی ورزشی هم بود، سپرد.

صفی زاده در هفته های انتهایی فصل قبل و آغاز فصل جدید این کار را انجام می داد، تا اینکه ملاحی در نشست روز خبرنگار از او انتقاد کرد و سپس در یکی از خبرنگاران ورزشی در روزنامه ای محلی گزارشات او را سرد و کسل کننده خواند و کار او را تخریب کرد.

صفی زاده که از این موضوع سخت ناراحت شده بود و ادعا می کرد در بازی پاس همدان و سایپا حنجره خود را پاره کرده، در مصاحبه ای مطالب منتشره در آن روزنامه را نقض و با انتقاد از نویسنده مطلب، او را به خدا واگذار کرد.

فشارهای وارده به این گزارشگر جوان و محجوب، وی را وادار به انجام مصاحبه و نقض گفته هایش کرد که این کار هم برای او فایده ای نداشت و در بازی تیمهای پاس همدان و صبای قم، مجددا به گزارش رادیوئی مسابقه دیپورت شد تا کار گزارش تلویزیونی مسابقه را پیمان طالبی، از دیگر مجریان و گزارشگران ورزشی صدا و سیمای مرکز همدان که گزارشگز برنامه 90 در همدان هم هست، بر عهده بگیرد.

طالبی در گفتگو با خبرنگار ورزشی فارس در همدان، در باره این تغییر گفت: تغییر بوجود آمده ارتباطی به اتفاقات چند وقت اخیر نداشت و فصل قبل هم قرار بود من بازیها را گزارش کنم اما مسئولین رادیو با انتقال من به سیما موافقت نکردند.

این گزارشگر صدا وسیمای مرکز همدان افزود: در آغاز فصل جاری هم قرار بر این بود که من و صفی زاده نوبتی بازیها را گزارش کنیم اما تاکنون میسر نشده بود.

وی در خاتمه، خاطر نشان کرد: این احتمال وجود دارد که با صفی زاده نوبتی کار گزارش در رادیو و تلویزیون را انجام دهیم اما به احتمال زیاد در دیدار خانگی بعدی پاس همدان نیز من بازی را از شبکه استانی گزارش کنم. 

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب4 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید