X
تبلیغات
رایتل

مدیر روستا: اگر روزی هواداران علیه من شعار دهند، می روم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/26

علی ثقفی 

خبرگزاری فارس: سرمربی پاس همدان گفت: اگر روزی هوادارن در ورزشگاه علیه من شعار دهند، این تیم را بدون معطلی ترک خواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، علی اصغر مدیر روستا در کنفرانس مطبوعاتی پس از باری تیم های پاس همدان و صبای قم در جمع خبرنگاران گفت: درست است که ما در همدان غریبه هستیم، اما پاسی هستیم و اگر روزی در ورزشگاه هواداران بر علیه من شعار دهند، طاقت نمی آورم و این تیم را ترک را خواهم کرد.

سرمربی پاس همدان با تبریک پیروزی این تیم به مردم همدان، اظهار داشت: از طرفداران به خاطر حضورشان در ورزشگاه ممنونم. به نظر من امروز پاس یکی از بهترین بازیهای خود را به نمایش گذاشت و مالکیت توپ در بیشتر دقایق از آن ما بود.

وی ادامه داد: می دانستیم که صبا برای دفاع کردن می آید اما فکر نمی کردیم که تا این حد خودشان را بی جهت روی زمین بیاندازند. اگر صبا بازی هجومی ارائه می کرد، ما فرصتهای بیشتری بدست می آوردیم.

مدیر روستا با انتقاد از برنامه 90، گفت: وقتی یکی از تیمهای اسمی که هزینه های زیادی را نیز متحمل می شوند، در چند بازی نتیجه می گیرند، می گویند که این تیم بارسلون ایران است اما به ما که با جوانان جویای نام نتایج خوبی گرفته ایم توجهی نمی کنند. وقت این برنامه باید به یک نسبت بین همه تیم ها تقسیم شود.

وی افزود: فردوسی پور همیشه بازی های ما را در آخرین لحظات برنامه اش پخش می کند و از کنار بازی های ما به سادگی می گذرد.

وی در خصوص غایبان پاس در این دیدار، یادآور شد: ساشا کلونبجا پیش از بازی با پرسپولیس از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت شد و هنوز به آمادگی کامل دست نیافته است. سعید لطفی از نظر فیزیکی همینطور است و دیگر اضافه وزن ندارد و در شرایطی که داشت آماده حضور در مسابقات می شد، دوباره دچار آسیب دیدگی شد که از بدشانسی خوش و ما بود. ادو مهاجم مالتی نیز تمرینات را شروع کرده که به پس از تعطیلات لیگ می تواند به ترکیب تیم اضافه شود.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید