X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

گل ما شانسی نبود

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/20

مدیرروستا: باید با اختلاف 2 گل پرسپولیس را شکست می‌دادیم  

سرمربی فوتبال پاس همدان گفت: نیمه اول مختص به پرسپولیس بود اما در نیمه دوم با بازی خوبی که ارایه کردیم می‌توانستیم حتی با اختلاف 2 گل این تیم را شکست دهیم.  

علی‌اصغر مدیرروستا پس از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس در نشست مطبوعاتی پس از بازی اظهار داشت: در نیمه اول به خاطر استرس ناشی از جو ورزشگاه و دیدار مقابل پرسپولیس، بازیکنان ما بازی خوبی ارائه نکردند و همین مورد منجر به این شد که پرسپولیسی‌ها در این نیمه بازی بهتری را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد:‌ در نیمه دوم قصد داشتیم به بازی سرعت بدهیم و با پاس‌‌های پشت مدافعان پرسپولیس، مهاجمان را صاحب توپ کنیم، البته می‌دانستیم که سمت چپ پرسپولیس نیز آسیب‌پذیر است.
مدیرروستا با اشاره به اینکه امروز تنها 50 درصد تیم واقعی پاس بودیم، افزود: قبول دارم خوب بازی نکردیم و یکی از ضعیف‌ترین مسابقات‌مان در طول فصل را به نمایش گذاشتیم.
وی در پاسخ به این سؤال خبرنگاران مبنی براینکه بازیکنان پرسپولیس در پایان بازی گفته بودند، گل پاس همدان شانسی به ثمر رسید، تأکید کرد: نظر بازیکنان پرسپولیس محترم است، اما آن کنترل خوب و ضربه زیبای آقامحمدی نمی‌توانست شانسی باشد.
سرمربی پاس همدان ادامه داد:‌بازیکنان ما مزد زحمات‌شان در نیمه دوم را دیر گرفتند. نیمه اول مختص به پرسپولیس بود اما در نیمه دوم با بازی خوبی که ارایه کردیم می‌توانستیم حتی با اختلاف 2 گل این تیم را شکست دهیم.
وی در مورد بی‌دقتی مهاجمانش در این نیمه گفت: در چند بازی اخیر این مشکل را همواره داشته‌ایم و باید با تمرین کردن اعتماد به نفس را مهاجمان پاس بازگردانیم تا این مشکل برطرف شود.
مدیرروستا همچنین در مورد تعویض آرتور فریگاریا، مهاجم ملی‌پوش ارمنستانی تیمش که خود در نیمه دوم به جای بازیکنان دیگری از پاس به زمین رفته بود، گفت: آرتور بازیکن تیم ملی ارمنستان است و در 15 روز گذشته وی را در اختیار نداشتیم. فکر می‌کردیم بتواند با حضور در زمین به تیم ما شادابی ببخشد، اما خواسته‌هایم برآورده نشد و مشاهده کردید که با تعویض وی و حضور آقامحمدی در میدان، این بازیکن گل تساوی را به ثمر رساند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید