X
تبلیغات
رایتل

تب داغ فوتسال در شب های ماه مبارک رمضان

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/17

مسابقات فوتسال جام رمضان استان همدان از شب گذشته وارد مرحله نیمه نهایی رقابت های خود شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان همدان، مسابقات فوتسال آزاد جام رمضان با پشت سر گذاشتن دور حذفی از امشب دیدار های مرحله نیمه نهایی خود را برگزار می کند.

در مرحله حذفی این رقبت ها 20 تیم صعود کرده از مرحله گروهی با هم به رقابت پرداختند تا چهره 10 تیم برتر این دوره از مسابقات مشخص شود.

در این مرحله مرکز علمی کاربردی قروه که تیمی نا آشنا در این دوره از رقابت ها بود توانست با نتیجه نزدیک 6 بر 5 حریف خود دیانا را شکست دهد و اولین تیم صعود کرده به دور نیمه پایانی این رقابت ها لقب گیرد.

در دیگر دیدار ها ستاد اقامه نماز استان علارقم بازی خوبی که از خود به نمایش گذاشت نتوانست در برابر بهارستان مقاومت کند و بازی را با نتیجه 2 بر صفر به حریف واگذار کرد تا این بهارستان باشد که خود را در میان 10 تیم برتر رقابت ها ببیند.

شهدای شلمچه الف که در رقابت های لیگ برتر استان حضوری پر رنگ دارد توانست با نتیجه 3 بر صفر لاتزیو را شکست داد، استانداری همدان که همواره در سالهای گذشته نیز در رقابت های فوتسال حضوری فعال داشته نیز توانست در کمال شایستگی 2 بر یک در مقابل شهدای دره مراد بیگ پیروز شود.

سیاحتی علیصدر نیز که با تمامی نفراتی که در رقابت های لیگ برتر فوتسال استان در این رقابت ها شرکت کرده است نیز توانست دیگر تیم لیگ برتری شهید شیرودی لالجین با نتیجه 9 بر 4 شکست دهد و خود را به جمع صعود کرده ها برساند.

همچنین از ادامه دیدار های مرحله حذفی شب پنج شنبه 5 دیدار برگزار شد و در اولین دیدار شهرداری همدان که تیمی جوان و آینده دار را روانه مسابقات کرده است توانست با نتیجه 4 بر 3 زئوس را شکست دهد، سرخپوشان که از بازیکنان تیم فوتبال ذوب فلزات بهار بهره میگیرد توانست 6 بر 3 دانشگاه سما را پشت سر بگذارد.

در دیگر دیدار های این شب شهدای گل تپه در یک بازی حساس و نفس گیر در مقابل مجتمع علیصدر که تیم دوم علیصدری ها است به پیروزی 2 بر یک رسید تا در کنار حذف یکی از نمایندگان علیصدر خود را در به مرحله نیمه نهایی برساند.

همچنین نفت همدان در حساس ترین بازی این دور در میان ناباوری بازی را به شهدای شلمچه ب واگذار کرد.

در این دیدار که در پایان وقت معمول و دو وقت اضافه با نتیجه تساوی 3 بر 3 دنبال شد دو تیم ضربات پنالتی را برای صعود پیش رو داشتند که شهدای شلمچه ب توانست صعود خود در جمع 10 تیم را جشن بگیرد و اما آخرین تیمی که توانست به مرحله پایانی صعود کند منطقه 7 گاز بود که در دیدار برابر شهید اشرفی اصفهانی 5 بر 3 بازی را برد و خود را در میان صعود کرده های این مرحله دید.

اما پس از برگزاری دیدار های مرحله حذفی و صعود 10 تیم یاد شده بازی ها در دو گروه 5 تیمی دنبال می شود که تیم ها پس از برگزاری دیدار برابر یکدیگر در هر گروه حریف خود را در مرحله پایانی خواهند شناخت.

در مرحله نیمه نهایی تیم های استانداری، بهارستان، علمی کاربردی قروه، شهدای گل تپه و شهرداری در گروه اول و تیم های شهدای شلمچه ب، منطقه 7 گاز، سیاحتی علیصدر، شهدای شلمچه الف و سرخپوشان در گروه دوم به رقابت می پردازند که پس از برگزاری دیدار های گروهی تیم های نخست هر گروه برای قهرمانی با یکدیگر رقابت خواهند کرد، تیم های دوم هر گروه برای دست یابی به مقام سوم رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت و تیم های سوم نیز جدال برای کسب مقام پنجم را پیش رو دارند.

بازی های مرحله نیمه نهایی نیز از جمعه و شنبه شب به صورت ذیل پیگیری شد.

جمعه:

 (استانداری0-5 بهارستان)، (شهدای شلمچه ب1- 4منطقه 7 گاز)، (علمی کاربردی قروه3- 2شهدای گل تپه)، (سیاحتی علیصدر1- 2شهدای شلمچه الف)

شنبه

(شهدای شلمچه الف2-3 شهدای شلمچه ب)، (استانداری2-3 شهرداری)، (بهارستان1-4شهدای گل تپه)، (سیاحتی علیصدر4- 3سرخپوشان)

یکشنبه:

(شهدای گل تپه3- 6 شهرداری)، (بهارستان 3- 2 علمی کاربردی قروه)، (سرخپوشان 2- صفر شهدای شلمچه ب)، شهدای شلمچه الف 2- 3 منطقه 7 گاز)

در ادامه این رقابت ها فردا شب سه شنبه 16/6/89 از ساعت 21 در سالن ورزشی ابن سینا همدان این مسابقات طبق برنامه ذیل برگزار می شود.

بهارستان- شهرداری، استانداری- علمی کاربردی قروه، سیاحتی علیصدر- منطقه 7 گاز، شهدای شلمچه الف- سرخپوشان ادامه پیدا میکند.

شایان ذکر است تیم های بهارستان و شهرداری در گروه اول با 6 امتیاز بیشترین شانس را برای حضور در فینال رقابت ها دارند و تیم منطقه 7 گاز نیز از گروه دوم با کسب 6 امتیاز بیشترین شانس را برای حضور در فینال  دارد.

مرحله نیم نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان در دو گروه برگزار می شود و تیم ها ی اول برای کسب عنوان قهرمانی رقابت می کنند .

مسابقات فوتسال جام رمضان که زیر نظر هیات فوتبال استان همدان، کمیته فوتسال برگزار می شود در شب های ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 21 تا 24 در سالن ابن سینا همدان برگزار می شود که در پایان به 6 تیم برتر این مسابقات جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید