X
تبلیغات
رایتل

گزارشگر مسابقات پاس: منتقدان بی انصاف را به خدا واگذار می کنم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/13

گزارشگر ورزشی شبکه همدان گفت: افراد بی انصافی که با هب و بغض در خصوص نحوه گزارش من اظهار نظر می کنند را به خدا واگذار می کنم.

علیرضا صفی زاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان، اظهار داشت: متاسفانه پس از پایان دیدار تیمهای فوتبال پاس همدان و سایپای البرز یکی از ورزشی نویسان همدان که اخیرا نیز در باشگاه پاس صاحب منصب شده، دوشنبه گذشته در روزنامه ای که مسئولیت سرویس ورزش آن را برعهده دارد، مطالبی را درج کرد که باعث شگفتی من شد.

صفی زاده افزود: چندی پیش در مراسم روز خبرنگار ملاحی، مدیر عامل پاس همدان از نحوه گزارش من انتقاد کرد و خواست که در گزارشات هوای پاس را داشته باشم، اما من در پاسخ با اشاره به همایشی که در خصوص گزارش مسابقات لیگ برتر برگزار شده بود، یادآور شدم که صدا و سیمای کشور از ما خواسته نگاهی ملی به مسابقات داشته و از جانبداری تیم ها خودداری کنیم.

این گزارشگر سیمای مرکز همدان، ادامه داد: با این حال سعی کردم در گزارش دیدار پاس برابر سایپا سنگ تمام بگذارم، به همین سبب در پایان بازی، به خاطر فریادهایم در صحنه به ثمر رسیدن گل های پاس، صدایم در نمی آمد، اما این فرد بی انصاف که خود در هنگام برگزاری مسابقه در ورزشگاه حضور داشت و مشخص نشد چگونه و کی گزارش من را دیده یا شنیده، اینگونه در روزنامه، با کسل کننده و سرد خطاب کردن صدای من، انتقاد غیر منصفانه ای را بر علیه من منتشر کرد.

علیرضا صفی زاده با انتقاد از روزنامه مذکور به علت عدم درج جوابیه وی، خاطر نشان کرد: فرد مذکور در جایی دیگر از مطلب خود با بی انصافی آورده؛ پس از به ثمر رسید گل پاس گزارش من به شکلی بوده که گویی تیم سایپا گلزنی کرده است. این اظهار نظر به هیچ وجه درست نبوده و اساساً قابل هضم نیست. بالاخره من گل را با صدای رسا گزارش کرده ام یا خیر؟ مگر نحوه گزارش گل برای سایپا با پاس فرقی دارد؟ هر چند من گلهای پاس را به خاطر اینکه به انتقاد سردار ملاحی پاسخی داده باشم، سفارشی گزارش کردم.

صفی زاده در خاتمه با بیان اینکه برخی افراد تحمل حضور او در این سطح از کار گزارشگری را ندارند، ابراز داشت: این فرد برای همه جامعه ورزش همدان شناخته شده است و همه می دانیم که چگونه به جایگاه فعلی دست یافته و اکنون نیز چگونه رسانه مذکور را به ابزاری برای رسیدن به اهدافش تبدیل کرده است. من این گونه افراد را به خدا واگذار می کنم، به کارم با قدرت و انگیزه ادامه داده و تغییری در روش کارم به وجود نمی آورم. این افراد بر این باورند که ما خبرنگاران و گزارشگران با پاس مشکل داریم، اما باید بدانند که ما از آنها به پاس نزدیکتر بوده و هستیم.   

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب16 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید