X
تبلیغات
رایتل

پس از عدم نتیجه گیری در دیدار خانگی؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/07

مدیر روستا: از نتیجه بدست آمده راضی نیستم

علی ثقفی 

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: می دانستیم بازی سختی پیش رو داریم اما از نتیجه بدست آمده راضی نیستم.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان،‌ علی اصغر مدیر روستا سرمربی تیم فوتبال پاس همدان در کنفرانس خبری پس از دیدار مقابل سایپای البرز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: می دانستیم بازی سختی را پیش رو داریم و سایپا در خانه حریف با استفاده از بازیکنان سرعتی به ضد حملات چشم می دوزد.

وی افزود: ما در دفاع کمی مشکل داشتیم و بازیکن ما زمانی که نباید زمین می خورد،‌ پایش لغزید تا موقعیت گل تساوی در نیمه اول برای سایپا فراهم شود.

مدیر روستا ادامه داد: بعد از دریافت گل دوم بازیکنان ما به خودشان آمدند و بازی بهتری را ارائه کردند. هرچند در انتها به نتیجه منساوی دست یافتیم اما این نتیجه در زمین خودی نتیجه مناسبی نیست.

سرمربی پاس همدان از اظهار نظر در خصوص داوری مسابقه امتناع ورزید و اظهار داشت: در دیدار برابر سپاهان اصفهان از داوری مسابقه انتقاد کردم و همین مساله باعث شد که در این مسابقه متضرر شویم.

وی در خاتمه در خصوص نفرات پاس همدان گفت: در این بازی قصد داشتیم به سعید لطفی و امیر محبی میدان دهیم که شرایط مسابقه آن طوری که می خواستیم پیش ترفت و فرصت بازی دادن به آنها فراهم نشد. در میانه میدان از نظر تجربه ضعیف هستیم که با انجام بازی های بیشتر این نقیصه نیز برطرف خواهد شد.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید