X
تبلیغات
رایتل

ناکامی در دومین دیدار متوالی در ورزشگاه خانگی؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/07

پاس همدان 2 ـ سایپا البرز 2 

گل‌ها: فرهاد خیرخواه (33) (77) برای پاس، ابراهیم صادقی (38)، کریم انصاری‌فرد (49)

ورزشگاه: شهدای قدس همدان 

تماشاگر: 3هزارنفر

داور: سعید بخشی‌زاده

اخطار: لطیفی، شیخ‌ویسی (سایپا)، عابدین‌نژاد، کاظمی (پاس)

بپاس: سامان صفا، محمدابراهیم خسروی، همت عابدین‌نژاد، ساشا کلونیجا، مصطفی ربیع‌خواه، روزبه شاه‌علیدوست، وحید علی‌آبادی، پوریا قیدر (مهدی آقامحمدی 67)، اکمل الماتوف (پوریا سیف پناهی 82) ، حمید کاظمی، فرهاد خیرخواه

سرمربی: علی اصغر مدیرروستا

سایپا: وحید شیخ‌ویسی، ابراهیم صادقی، کریم انصاری‌فرد، علی زینالی، علی لطیفی، علی حق‌دوست، مهدی خیری (جواد آشتیانی 88)، سعید یوسف‌زاده (جابر انصاری 79)، داریوش یزدانی، مرتضی ابراهیمی، مجید ایوبی

سرمربی: محمد مایلی‌کهن

شرح بازی:

پاس بازی را بهتر آغاز کرد. البته در این نیمه بازی با سرعت بالا دنبال می‌شد و توپ مدام روی دروازه هر دو تیم بود. پس از آن که پاس به گل اول رسید، سایپا فشار حملات خود را بیشتر کرد و در نهایت گل تساوی را زد. سایپا در نیمه دوم و پس از زدن گل برتری باز هم حمله کرد، اما سنگینی هوای همدان که به دلیل ارتفاع این شهر بود باعث شد بازیکنان سایپا از نظر تنفس مشکل پیدا کنند و نتوانند به نمایش خوب خود ادامه دهند. در ادامه پاس صاحب توپ و میدان شد و با فشار حملات خود به گل تساوی دست یافت. در دقایق پایانی بازی هم هر دو تیم حمله کردند، ولی بازی دیگر گلی در پی نداشت.

شرح گل‌ها:

1ـ0(پاس): پاس تودر وحید علی‌آبادی از مدافعان سایپا گذشت و به فرهاد خیرخواه رسید و او با ضربه‌ای کات‌دار دروازه سایپا را گشود.

1-1(سایپا): اشتباه همت عابدین‌نژاد در دفع توپ باعث شد علی زینالی صاحب توپ شود. او با سانتری بلند توپ را روی دروازه فرستاد و ابراهیم صادقی با ضربه سر دروازه پاس را باز کرد.

2-1(سایپا): ضربه علی زینالی در یک رفت و برگشت و با دفع ناقص مدافعان جلوی پای کریم انصاری‌فرد افتاد و او با ضربه‌ای محکم و سرضرب دروازه پاس را گشود.

2-2(پاس): سماجت مهدی آقامحمدی در تعقیب توپ با اشتباه دفاع سایپا همراه شد و برای آقامحمدی شرایط سانتر فراهم شد که سانتر زمینی او را فرهاد خیرخواه با ضربه بغل پا به گل دوم تبدیل کرد.

بهترین بازیکن:  

وحید علی‌آبادی، بازیکن پاس هم پاس گل داد و هم در مجموع در بازیسازی و میدان‌داری پاس نقشی تعیین‌کننده داشت.

اتفاق ویژه:  

هنگامی که بازیکنان در بین دو نیمه به سمت رختکن می‌رفتند کریم ملاحی از جایگاه ویژه همت عابدی‌نژاد را مورد خطاب قرار داد. اشتباه عابدی‌نژاد بود که گل تساوی سایپا را رقم زد. 

خلاصه: 

تیم فوتبال پاس همدان در حضور پرشمار هوادارنش یک بار دیگر در ورزشگاه خانگی ناکام ماند و در مقابل سایپای البرز متوقف شد.

شب گذشته تیم فوتبال پاس همدان در ورزشگاه شهدای قدس این شهر با نتیجه تساوی 2 بر 2 در برابر سایپای البرز متوقف شد.

در این دیدار فرهاد خیرخواه در دقایق 33 و 77 برای پاس همدان و ابراهیم صادقی و کریم انصاری فر در دقایق 38 و 49 برای سایپا گلزنی کردند.

سعید بخشی زاده که با همکاری مجید ویشگاهی و حمید غمزه قضاوت این دیدار را بر عهده داشت، در ان مسابقه به همت عابدی نژاد و حمید کاظمی از پاس و علی لطیفی و وحید شیخ ویسی از سایپای البرز کارت زرد نشان داد.

پاس همدان با این تساوی 11 امتیازی شد و به رده ششم جدول رده بندی سقوط کرد.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید