X
تبلیغات
رایتل

چاره‌ای جز کسب سه امتیاز در مصاف خانگی نداریم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/05

مدیرروستا: جوانی سایپا می‌تواند پاس را اذیت کند 

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: جوانی تیم سایپا می‌تواند ما را اذیت کند اما در مصاف خانگی چاره‌ای جز کسب هر سه امتیاز نداریم.

علی اصغر مدیرروستا درباره شرایط تیم فوتبال پاس همدان در طی شش بازی گذشته رقابتهای لیگ برتر، اظهار کرد: پاس نسبت به فصل گذشته مقداری جوان تر و متحول تر شده است. تیم ما یکدست شده است و سعی کردیم روی این قضیه بیشتر تمرکز کنیم.  

وی ادامه داد: انگیزه بازیکنان ما بسیار بالاست. هر چند دوره بدنسازی پیش از فصل پاس کوتاه بود اما تمرینات خوبی را برگزار کردیم و در اردوی تدارکاتی خارج از کشور هم با حریفان قدرتمندی بازی داشتیم که در روند صعودی تیم بسیار موثر بود. پاس لیگ امسال را تقریبا خوب شروع کرده است.  

مدیر روستا خاطر نشان کرد: در دیدار با تیم استیل آذین تنها چوپ بی‌تجربگی بازیکنان را خوردیم و در دو بازی اخیر مقابل تیمهای نفت و سپاهان هم تنها روی اشتباهات داوری نتایج را از دست دادیم.  

سرمربی پاس همدان افزود: در دیدار با نفت داور گل سالم ما را آفساید اعلام کرد و در بازی با سپاهان هم در حالی که در دقیقه 92 مسابقه توپی به تیرک دروازه ما برخورد کرد و برگشت مهاجم حریف خطای واضحی را روی مدافع تیم ما انجام داد که داور آن را نگرفت. لذا گل آنها باید مردود اعلام می‌شد.  

مدیر روستا یادآور شد: در آن بازی یک پنالتی صددرصد هم به سود ما گرفته نشد. اینها باعث می‌شود تیم جوان ما متضرر شده و از نظر روحی آسیب ببیند. ما اعتراضات زیادی را در این خصوص انجام دادیم اما انگار صدای‌مان به جایی نمی‌رسد. دیگر نمی‌دانیم چکار باید بکنیم. پاس هم در فصل گذشته و هم شش هفته این فصل از اشتباهات داوری بسیار متضرر شد.

وی در ارزیابی‌اش از آینده پاس در لیگ دهم، گفت: ما به یک باره نمی‌توانیم تغییرات زیادی را در پاس اعمال کرده و انتظار آسیایی شدن از این تیم داشته باشیم. برای رسیدن به جایگاه بالای لیگ سه سالی زمان نیاز است. می‌دانید که پاس در چند سال اخیر مقداری افت کرده و ما در رقابت‌های این فصل با امید زیادی که به این تیم داریم حضور در نیمه اول جدول را برای لیگ دهم هدفگذاری کرده‌ایم.

مدیر روستا در ارزیابی‌اش از بازی این هفته پاس مقابل سایپا اظهار کرد: سایپا کادر فنی خوبی داشته و بازیکنان جوانی در این تیم کار می‌کنند. جوانی تیم باعث شده میزان دوندگی سایپا بیشتر شود. همین قدر که این جوانی می‌تواند به سود آنها باشد در مواقعی مانند دوهفته گذشته می‌تواند باعث کم تجربگی تیم در بازیها و عدم نتیجه گیری باشد. هر چند بازی با آنها در همدان است و از این حیث ما امتیاز خوبی داریم، اما بالابودن سطح دوندگی بازیکنان سایپا می‌تواند برای ما حریفی سرسخت به حساب بیاید. ما چاره‌ای نداریم جز آن که از این بازی خانگی هر سه امتیاز لازم را بگیریم.

مدیرروستا در پایان با انتقاد از فشردگی بازیهای لیگ گفت: تیم‌هایی که ستاره‌های زیادی دارند از فشردگی بازیهای لیگ ضرر دیدند و بازیکنانشان فشار مضاعفی را متحمل شدند. حال تصور کنید تیم پاس چقدر می‌تواند از این ناحیه آسیب ببیند. ما به دلیل مشکلاتی که در همدان وجود دارد مجبوریم با اتوبوس به شهرهای مختلف سفر کنیم که در فاصله زمانی کوتاه بسیار خسته می‌شویم. شاید به قول مسوولان این فشردگی و پس از آن وقفه دو هفته‌ای در لیگ برای موفقیت تیم ملی مفید است و ما هم برای تعامل با تیم ملی نباید اعتراضی داشته باشیم اما مطمئن باشید این برنامه‌ریزی به طور مستقیم به فوتبال این مملکت ضربه می‌زند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب2 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید