X
تبلیغات
رایتل

خودزنی به سبک مدیر روستا؛ وقتی پاس نمی خواهد پیروز شود

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/06/01

سپاهان اصفهان 2 ـ پاس همدان 1  

گل‌ها: توره(37)، بنگر(94) برای سپاهان، هلماتوف(80) برای پاس
ورزشگاه: فولادشهر 

تماشاگر: 4هزارنفر
داور: هدایت ممبینی
اخطار: روزبه شاه‌علی‌دوست، سامان صفا و محمدابراهیم خسروی(پاس) و محسن بنگر (سپاهان)
اخراج : مجید حیدری (پاس)

سپاهان: سیدمهدی رحمتی، جلال حسینی، خسرو حیدری، محسن بنگر، هاشم بیک‌زاده، احسان حاج‌صفی، محرم نویدکیا، احمد جمشیدیان، مهدی جعفرپور، ابراهیم توره، یانوش  

سرمربی: امیر قلعه‌نویی   

پاس: سامان صفا، پوریا سیف‌پناهی، ابراهیم خسروی، مجید حیدری، ساشا کلونیجا، محسن ربیع‌خواه،‌ روزبه‌ شاه علیدوست، وحید علی‌آبادی، مهدی آقامحمدی، آرتور یادیگاریانی، فرهاد خیرخواه
سرمربی: اصغر مدیرروستا
شرح بازی:  

دو تیم بازی را متعادل بازی کردند اما این سپاهان بود که به مرور بازی را در اختیار گرفت و به گل رسید، پاس در نیمه دوم سعی کرد با حملات پیاپی دروازه سپاهان را بازکند که البته موفق هم بود.  

اما سپاهان نیز با ضدحملات خطرناک نشان داد. با این حال لحظه کلیدی بازی در دقیقه 93 رقم خورد در این لحظه فرهاد خیرخواه در موقعیت تک به تک با رحمتی قرار گرفت که رحمتی توپ اول را مهار کرد این بازیکن سپس دوباره صاحب موقعیت شد که ضربه وی نیز با واکنش رحمتی دوباره به تیر دروازه خورد.  

نکته جالب اینکه همین توپ در برگشت تبدیل به گل سپاهان شد تا شادی ورزشگاه فولادشهر را به تسخیر خورد دربیاورد. آیا این لحظه بازگشت سپاهان به لیگ است؟‌
 شرح گل:
 1ـ0(سپاهان): دقیقه 37 همکاری فوق‌العاده بازیکنان سپاهان و سانتر حیدری روی سر توره نشست و او کار تیمی استثنایی هم تیمی‌ها را به گل تبدیل کرد.
1ـ1(پاس): هلماتوف بازیکن ازبکستانی پاس گل تساوی را به ثمر رساند. او سانتر خیرخواه را از جناح راست روی اشتباه بنگر تصاحب کرد و برخلاف جهت حرکت رحمتی آن را به گل تبدیل کرد.
2ـ1(سپاهان): ‌محسن بنگر در حالی که اعتراض هواداران در اوج بود یکی از مهمترین گل‌های عمرش را به ثمر رساند. شاید این گل سپاهان را به لیگ بازگرداند. او سانتر خسرو حیدری را با ضربه‌ای محکم و روپا از داخل محوطه جریمه به گل برتری تبدیل کرد.
بهترین بازیکن:  

خسروحیدری در بین سپاهانی‌ها پرتلاش‌تر از بقیه نشان می‌داد. او پاس هر دو گل را صادر کرد و نمایش ضعیف هفته گذشته مقابل ذوب آهن را جبران کرد و اما این مهدی رحمتی بود که موثرترین نمایش میدان را داشت او عامل اصلی پیروزی مقابل پاس شد. به جز مهار دو تک به تک واکنش عالی دلیل پیروز سپاهان در این مسابقه شد. در بین بازیکنان پاس هم وحید علی‌آبادی خوب بازی کرد
اتفاق ویژه:  

هادی عقیلی و مهدی کریمیان بازیکنان ثابت سپاهان هیچکدام در فهرست 18 نفره سپاهان حضور نداشتند این در حالی بود که در قبل از پایان بازی و گل بنگر زمزمه‌هایی از تک و توک تماشاچی کم حوصله علیه سپاهان شنیده شد که البته لیدرها آنها را ساکت کردند.  

با این حال نکته مهم برای سپاهان پیروزی در این بازی سختی بود که آنها را با روحیه به مصاف استقلال می‌فرستد.  

آنها گرچه خوش‌شانس بودند اما به هر حال از کسب پیروزی پا پس نکشیدند و این ویژگی تیم‌های امیر قلعه‌نویی است. 

همچنین در دقایق پایانی بازی به دلیل درگیری مجید حیدری بازیکن تیم پاس همدان با احمد جمشیدیان هافبک تیم سپاهان داور مسابقه مجید حیدری را از بازی اخراج کرد. 

پاس همدان هر چند در این دیدار شانس کسب هر سه امتیاز را نیز داشت اما از دیدار برابر نفت تهران در همدان در هفته پنجم دچار افول شده و نتوانسته بازی خوب دیدارهای قبلی را تکرار کند. 

امیدواریم پاس به سرنوشت تیمهای برق شیراز و مقاومت سپاسی در دو فصل گذشته که شروع خوبی را داشتند اما در خاتمه لیگ، به دسته پائین تر سقوط کردند، دچار نشود. 

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید