X
تبلیغات
رایتل

حاشیه های دیدار پاس همدان - نفت تهران

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/05/28

از استقبال خوب هواداران تا کثیفی شیشه های جایگاه خبرنگاران 

علی ثقفی 

خبرگزاری فارس: استقبال خوب هواداران پاس پس از مدتها و کثیفی بیش از حد شیشه های جایگاه خبرنگاران از جمله حاشیه های دیدار تیمهای پاس همدان و نفت تهران بود. 

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، هواداران پاس که مدتها بود حضور کمرنگی در دیدار های این تیم داشتند، در دیدار مقابل نفت سکو های ورزشگاه را پر کرده و استقبال خوبی از این مسابقه به عمل آورده بودند. 

* شلوغی بیش از حد در مقابل درب های ورودی ورزشگاه پیش از شروع بازی مشکلاتی را بوجود آورده و ازدحام تماشاگران در برابر درب ورودی شکریه که محل ورود خبرنگارن نیز هست مشکلاتی برای ورود آنها به ورزشگاه ایجاد کرده بود.  

* تقابل فرکی که سابقه بازی و مربیگری در پاس را داشت با تیم سابقش، از جلوه های ویژه این بازی بود. 

*فرکی در انتهای بازی و در حاشیه کنفرانس مطبوعاتی به صراحت مخالفت خود با انتقال پاس به همدان را اعلام کرد. 

*کثیفی بیش از حد شیشه ها و خاموشی لامپهای جایگاه خبرنگاران، مشکلاتی رابرای خبرنگاران ایجاد کرده بود. 

*حمید کاظمی پدیده این فصل پاس همدان که دو گل سه امتیازی برای پاس به ثمر رسانده بود، به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست داده بود. 

* پویا سیف پناهی که تمام دیدارهای فصل گذشته و چهار هفته ابتدایی این فصل برای پاس به طور ثابت بازی کرده بود، در این دیدار نیمکت نشین بود. 

*مدیر جدید روابط عمومی پاس برای اثبات علاقه اش به باشگاه و برای جبران تمام غیبتهای خود در دیدارهای قبلی، تعدادی از اقوام خود را به ورزشگاه آورده و در جایگاه ویژه مستقر کرده بود. 

* یک خبرنگار جدید و ناشناس در جایگاه خبرنگاران حضور داشت که بازی را به زبان انگلیسی و به صورت مستقیم برای رادیوهای خارجی گزارش می کرد.  

*تاخیر زیاد مدیر روستا در مراجعه به کنفرانس خبری با توجه به تکرار موضوع در دیدار های قبلی، منجر به ترک محل کنفرانس توسط خبرنگاران شد. 

* با توجه به اینکه اردوی تیم جوانان در همدان برپا است، بازیکنان و کادر فنی این تیم با حضور در ورزشگاه، بازی را از نزدیک تماشا کردند.
* بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران به نور کم ورزشگاه قدس اعتراض داشتند.
* کریم ملاحی، پیش از آغاز بازی با حضور در رختکن پاس، از بازیکنان این تیم خواست که بازی زیبایی را به نمایش بگذارند.
* جلال مرادی دومین بازی در لیگ دهم است که دیدار پاس در همدان را ناظر است. نزدیکی شهرهای کرمانشاه، محل سکونت مرادی به همدان و سهولت در رفت و آمد علت این موضوع است.
* مرتضی عزیزمحمدی و امیر محبی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده‌ و گفته می‌شد که در این بازی حضور خواهند داشت، از روی سکوها نظاره گر بازی هستند.  

* حدود 50 تماشاگر تهرانی و هوادار نفت نیز برای تماشای این مسابقه به همدان آمده و در ورزشگاه حضور داشتند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید