X
تبلیغات
رایتل

مرکز پرورش دروازه بانان را در همدان راه اندازی می کنیم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/05/25

اردلان : دروازه بان فیکس در پاس معنی ندارد

مربی دروازه بان های تیم فوتبال پاس گفت : "صدرا بهبهانی" دروازه بان بومی و تازه به خدمت گرفته تیم پاس از استعداهای خوب فوتبال این استان است که توانایی پیشرفت در سطح برتر فوتبال کشور را دارد.

اسماعیل اردلان افزود: بهبهانی آینده درخشانی پیش رو دارد منتهی باید فعل خواستن را با فراگیری آموزش های لازم از سوی مربیان مجرب صرف کند.

وی که سابقه دروازه بانی در تیم های استقلال، راه آهن، اکباتان و تیم های ملی نوجوانان ، جوانان ، امید و بزرگسالان کشور را در کارنامه بازیگری خود دارد، اظهار داشت: امثال صدرا بهبهانی در فوتبال ایران فراوان هستند که باید بهای بیشتری به آنها داده شود.

مربی دروازه بان های تیم پاس در بیان داشت: در همدان چنین استعداد هایی به وفور دیده می شود و در همین راستا طرح جامع راه اندازی مرکز پرورش دروازه بانان همدان را تهیه و به مدیرعامل باشگاه ارائه کرده ایم تا بتوانیم این استعدادها را در مسیر پیشرفت هدایت کنیم.

وی در ادامه با ابراز رضایت از عملکرد سامان صفا در چهارچوب دروازه پاس گفت: در مجموع هر سه در وازه بانی که در خدمت تیم هستند آینده بسیار خوبی دارند منتهی باید با جدیت تمرین آماده سازی خود را دنبال کنند.

وی که دارای مدرک مربیگری A  2002 آسیا است، اضافه کرد: با گذشت این چهار هفته از عملکرد دروازه بان های تیم چه در تمرین و چه در مسابقات رضایت کامل دارم.

وی به ضعف دروازه بانی در تیم های پایه اشاره کرد و افزود : به دلیل عدم توجه به امر دروازه بانی در رده های پایه ، دروازه بانان ایرانی با ایراداتی رو به رو هستند که متأسفانه تیم پاس نیز از قائده مستثنی نیست.

وی با تاکید بر اینکه عنوانی بنام دروازه بان اول در تیم پاس نداریم و دروازه بان فیکس در این تیم معنا ندارد، گفت: سامان صفا ، مهدی اسلامی و صدرا بهبهانی هر یک جایگاه خاص خود را دارند که با توجه به شرایط بازی و میزبان آمادگی  در چارچوب دروازه قرار می گیرند.

مربی دروازه بان های تیم فوتبال پاس همدان اضافه کرد: شک ندارم که در آینده نام سامان صفا و مهدی اسلامی بیش از پیش در محافل ورزشی مطرح می شود چرا که هر دو پتانسیل بالایی دارند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید