X
تبلیغات
رایتل

معدنچی و کریمی به بازی با پاس همدان می‌رسند

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/05/08

سرپرست باشگاه استیل آذین از آمادگی مهرزاد معدنچی و علی کریمی برای دیدار با پاس همدان خبر داد. 

صادق درودگر در خصوص شرایط استیل آذین گفت: خوشبختانه مصدومیت علی کریمی و مهرزاد معدنچی برطرف شده و این دو بازیکن بدون هیچ مشکلی با تیم تمرین می کنند و برای دیدار روز شنبه مقابل پاس همدان کاملا آماده اند.

وی افزود: کادرفنی تیم از شرایط تمرینی بازیکنان رضایت کامل دارد و با این وفاق و همدلی که میان بازیکنان تیم ایجاد شده ما به موفقیت در این فصل کاملا امیدواریم. هدف ما در این فصل کسب مقام قهرمانی و راهیابی به رقابت های لیگ قهرمانان آسیاست که انشاالله در سایه این اتحاد و رفاقتی که میان اعضای کادر فنی و همچنین بازیکنان تیم به وجود آمده به این مهم دست خواهیم یافت.
درودگر در مورد بازی روز شنبه استیل آذین برابر پاس همدان گفت: در گرمای شدید اهواز و در حالی که چند بازیکن اصلی مان را به همراه نداشتیم برابر فولاد خوزستان بازی خوبی ارائه کردیم و توانستیم 3 امتیاز شیرین خارج از خانه را کسب کنیم. در مقابل پاس با توجه به اینکه میزبان هستیم و مصدومان تیم هم به شرایط بازی رسیده اند چاره ای جز پیروزی نداریم، هر چند که پاس هم تیم خوبی است و در بازی اول خود توانسته مس کرمان را شکست دهد.
سرپرست استیل آذین در پایان گفت: در این فصل برای همه تیم ها احترام قائلیم و هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم اما برای رسیدن به هدفی که برای خودمان یعنی قهرمانی ترسیم کرده ایم، با تمام قدرت به مصاف رقبای خود می رویم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید